#NEWS - codziennie aktualności i informacje o życiu gwiazd oraz programach i serialach Polsatu

Telewizja POLSAT świętuje 25 lat
Jubileusz stacji to doskonała okazja do dobrej zabawy i wyjątkowych wspomnień.

To piękny czas dla wszystkich osób blisko związanych z Polsatem, twórców, artystów i przyjaciół oraz widzów i fanów stacji. Za nami już wiele, teraz mamy okazję do wspólnego celebrowania, a przed nami jeszcze więcej. To dla Was dynamicznie się rozwijamy i to Wam oddajemy całe serce oraz… słońce. Świętujcie 25 lat razem z Telewizją POLSAT!

Oto „#SUPERMODELKA PLUS SIZE”
Jesienią przekonamy się, że kobiecego piękna nie da się zmierzyć centymetrem, a większy rozmiar też może być sexy!

Rusza pierwszy w Polsce program z niezwykłymi modelkami. Są gotowe na wszystko i nie boją się żadnych wyzwań, aby spełnić marzenia o międzynarodowej karierze. Gwiazdy modelingu plus size wypatrywać będą: Ewa Minge, Emil Biliński, Ewa Zakrzewska i Rafał Maślak.

 

 

Zadbaj o dobry humor z kabaretami w Polsacie
Czy można lepiej zakończyć weekend? W każdą niedzielę bawiliśmy się wybornie, a teraz czekamy na wakacyjne kabaretowe show.

Solidna dawka śmiechu, która przed rozpoczęciem nowego tygodnia potrzebna jest każdemu! Na scenie najlepsze polskie kabarety oraz wyśmienici goście, nowe skecze i najpopularniejsze żarty.

„Pierwsza miłość” wciąż zaskakuje swoich fanów
To był gorący finał sezonu. Teraz czas na chwilę oddechu, sielskie wakacje i... nowe wyjątkowo ekscytujące odcinki.

Miłosne zauroczenia, sercowe rozterki oraz radosne chwile przeplatają się ze skomplikowanymi i często dramatycznymi losami bohaterów. Fantastyczna obsada oraz towarzysząca serialowi od lat plejada gwiazd to gwarancja sukcesu. Właśnie za to „Pierwszą miłość” kochają miliony Polaków!

Polsat SuperHit Festiwal 2017
To były trzy dni pełne rozrywki. Wielkie święto muzyki i kabaretu!

Opera Leśna znów gościła największe gwiazdy! W ostatni weekend maja publiczność w Sopocie i widzowie w całej Polsce bawili się z Telewizją POLSAT. Co się wydarzyło? Dzień 1: Koncert Platynowy, Diamentowe Single i jubileusz T. Love. Dzień 2: Radiowy Przebój Roku i jubileusz Ewy Farnej. Dzień 3: mistrzowie dobrego humoru, czyli Sopocki Hit Kabaretowy.

„Nasz nowy dom” daje rodzinom nadzieję
Wiosenna edycja programu była pełna dalekich podróży. Katarzyna Dowbor i jej ekipa dotarli m.in. na Kaszuby, Żuławy i Dolny Śląsk.

Misja trwa, bo na nowe domy i mieszkania czekają kolejni ludzie dobrego serca w ciężkiej życiowej sytuacji. Program dociera wszędzie tam, gdzie poszkodowane przez los rodziny autentycznie potrzebują wsparcia, a nowy dach nad głową może odmienić ich życie. Tysiące kilometrów po Polsce, miliony łez szczęścia i serdecznych uśmiechów!

Na „Przyjaciółki” zawsze można liczyć!
Wzruszająca, a chwilami humorystyczna opowieść o przyjaźni czterech pozornie zwyczajnych kobiet.

Inga, Patrycja, Zuza i Anka zawsze znajdą dla siebie czas i wspierają się w trudnych życiowych sytuacjach. W dziewiątym sezonie nie zabraknie intryg, złamanych serc, codziennych kłopotów i nowych wyzwań dla głównych bohaterek. Fenomen serialu to zasługa plejady znakomitych aktorów.

„Idol” wrócił na antenę i… znów był wyjątkowy!
Widzowie Polsatu wskazali, kto z uczestników ma największą muzyczną osobowość.

Kto tym razem oczaruje jury? Jak skomentują „wykony” Ewa Farna, Wojtek Łuszczykiewicz, Janusz Panasewicz i Elżbieta Zapendowska? Czy już w tym odcinku pojawi się nowa muzyczna gwiazda? Emocjonujące popisy wokalne, nieprzewidywalne reakcje jurorów oraz śpiewający „kosmici”. Nie przegap!

Doskonała rozrywka z „Tańcem z Gwiazdami”!
Już wszystko jasne! Poznaliśmy najlepszą parę jubileuszowej edycji programu.

Zachwyt fanów, światła reflektorów i piękna muzyka. Oto tło do cieszącego się ogromną popularnością na całym świecie wyjątkowego show, które po raz 20. realizowane jest w Polsce. W centrum zainteresowania jedenaście nowych tanecznych gwiazd i niezastąpione jury. Dla najlepszych Kryształowa Kula i 100 tysięcy złotych!

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i pomaga!
Do zobaczenia we wrześniu! Wkrótce ósma edycja i znów będzie bardzo przebojowo.

Świetnie śpiewają, doskonale się poruszają, mają nietuzinkowe zdolności aktorskie, a do tego gotowi są do wielkich poświęceń. Długie godziny na przygotowaniu głosu, choreografii i charakteryzacji zamieniają w kilka minut błyskotliwego występu. Po to, żeby wygraną kwotę przeznaczyć na cel charytatywny. Trzeba poznać ich twarze!

Tylko u nas
2017-06-15 Czego życzą gwiazdy na 25 lat Telewizji POLSAT? - Polsat.pl
Czego życzą gwiazdy na 25 lat Telewizji POLSAT?

Z okazji jubileuszu znani i lubiani dzielą się wspomnieniami i składają życzenia.

2017-06-11 U Karoliny Artymowicz wszystko „płynie” - Polsat.pl
U Karoliny Artymowicz wszystko „płynie”

Finalistka „Idola” udzieliła ekskluzywnego wywiadu IPLA.TV oraz POLSAT.PL.

2017-06-09 Patrycja Mielewska ma się czym pochwalić - Polsat.pl
Patrycja Mielewska ma się czym pochwalić

Żona znanego komentatora udziela się w mediach społecznościowych.

2017-06-07 Pielęgniarka, łyżwiarka, aktorka - Maria Pakulnis - Polsat.pl
Pielęgniarka, łyżwiarka, aktorka - Maria Pakulnis

Aktorka wspomina swoją młodość i początki kariery.

Wszystkie artykuły
Sortuj:
  • najstarsze
  • najnowsze
© Polsat 2016