2024-04-09

Kuba Szmajkowski o idolce z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Wokalista i zdobywca Złotej Twojej Twarzy z radością świętował wyjątkowe nagranie 200. odcinka programu wraz z innymi uczestnikami. Opowiedział POLSAT.PL, jak ważna jest ta produkcja w jego życiu. Jak wspomina udział w 19. edycji i oglądanie wcześniejszych z pozycji widza? Jubileuszowy odcinek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” 12 kwietnia w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

W ślady idolki
Kuba Szmajkowski nie krył radości podczas nagrania 200. odcinka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - To niesamowite uczucie, ponieważ oglądałem ten program będąc dzieckiem - mówił w wywiadzie dla POLSAT.PL. - Pamiętam właśnie ten pierwszy odcinek, jak oglądałem Kasię Skrzynecką, której bardzo mocno kibicowałem i ostatnio miałem okazję ją poznać. Cieszę się, że dorastałem podczas trwania tego programu, oglądając go w domu, a później miałem okazję zaprezentować się na scenie. To jest bezcenne - dodał zwycięzca 19. sezonu.

Nic dwa razy się nie zdarza
Wokalista w swoim sezonie prezentował się na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” między innymi jako Damiano David, Billie Eilish, Phil Collins, sanah i Shawn Mendes. Wystąpił również w pierwszym odcinku 20. sezonu „Najlepsi” jako gość specjalny z Mateuszem Ziółko. Czy Kuba Szmajkowski zdecydowałby się na udział w show ponownie? - Z jednej strony super byłoby to przeżyć jeszcze raz, a z drugiej te chwile są tak wyjątkowe, bo wydarzyły się tylko raz w życiu i są niepowtarzalne - odpowiedział.

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo