#NEWS - codziennie aktualności i informacje o życiu gwiazd oraz programach i serialach Polsatu

Po każdej zbrodni zostaje... „Ślad”!
Nowy serial kryminalny Polsatu. Dwa emocjonujące odcinki we wtorkowe wieczory.

Jak rozwiązać mroczne zagadki? Na miejscu każdego przestępstwa pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów ze specjalnie stworzonego Centralnego Wydziału Śledczego. W obsadzie m.in. Anita Jancia, Mariusz Jakus, Aleksandra Hamkało, Kamil Szeptycki, Cezary Łukaszewicz oraz plejada młodych aktorów. Wystarczy jeden ślad...

„Pierwsza miłość” wciąż zaskakuje swoich fanów
Przed nami nowe wyjątkowo ekscytujące odcinki. Codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 wielkie serialowe emocje.

Miłosne zauroczenia, sercowe rozterki oraz radosne chwile przeplatają się ze skomplikowanymi i często dramatycznymi losami bohaterów. Fantastyczna obsada oraz towarzysząca serialowi od lat plejada gwiazd to gwarancja sukcesu. Właśnie za to „Pierwszą miłość” kochają miliony Polaków!

„Nasz nowy dom” daje rodzinom nadzieję
Katarzyna Dowbor i jej ekipa zapewniają wiele emocji i wzruszeń. Bohaterom i widzom.

Misja trwa, bo na nowe domy i mieszkania czekają kolejni ludzie dobrego serca w ciężkiej życiowej sytuacji. Program dociera wszędzie tam, gdzie poszkodowane przez los rodziny autentycznie potrzebują wsparcia, a nowy dach nad głową może odmienić ich życie. Tysiące kilometrów po Polsce, miliony łez szczęścia i serdecznych uśmiechów!

Na „Przyjaciółki” zawsze można liczyć!
Wzruszająca, a chwilami humorystyczna opowieść o przyjaźni czterech pozornie zwyczajnych kobiet.

Inga, Patrycja, Zuza i Anka zawsze znajdą dla siebie czas i wspierają się w trudnych życiowych sytuacjach. W dwunastym sezonie nie zabraknie kolejnych intryg, złamanych serc, codziennych kłopotów i nowych wyzwań. W jesiennej serii występują także Dominika Ostałowska i Olgierd Łukaszewicz

Taneczny świat „World of Dance - Polska”
Oto pierwsza europejska edycja show Jennifer Lopez. Jesteśmy świadkami rewolucji w sposobie pokazywania tańca!

Profesjonaliści rywalizują w trzech kategoriach: juniorzy, dorośli i formacje taneczne, a ich popisy oceniają jurorzy w składzie: Edyta Herbuś, Michał Malitowski i Rafał „Roofi” Kamiński. Nagroda główna: 100 tysięcy dolarów! Program prowadzą: Olga Kalicka i Karol „Niecik” Niecikowski.

Oglądaj, bo... „Lepiej późno niż wcale”
Na egzotyczną podróż życia zawsze jest dobry czas! Ruszaj po przygody w piątkowe wieczory.

Do Azji zapraszają Krzysztof Hanke, Karol Strasburger, Władysław Kozakiewicz, Piotr Polk i Rafał Masny. Czterej dojrzali, pełni humoru i wigoru mężczyźni w towarzystwie młodego youtubera wybrali się na pełną wrażeń wyprawę do Japonii, Korei i Indonezji. Poznają obce kultury i przeżyją ekscytujące, zabawne oraz przerażające chwile.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i pomaga!
Rywalizacja wyjątkowych artystów. Liczy się mistrzostwo i dbałość o najdrobniejszy szczegół. Rezerwuj sobotnie wieczory!

Świetnie śpiewają, mają nietuzinkowe zdolności sceniczne, a do tego gotowi są do wielkich poświęceń. Długie godziny na przygotowaniu głosu, choreografii i charakteryzacji zamieniają w kilka minut błyskotliwego występu. Po to, żeby wygraną kwotę przeznaczyć na cel charytatywny.

Serial „W rytmie serca” z gwiazdorską obsadą
Plejada najlepszych aktorów w ekscytujących rolach. Trwa trzeci sezon hitowej produkcji. Nowe odcinki w każdą niedzielę.

Miłość, dramaty i tajemnice to nieodłączna część życia mieszkańców Kazimierza. W sielankowej miejscowości jest wiele zagadek kryminalnych z prawdziwego zdarzenia oraz przypadków medycznych, których wyleczenie nie należy do najprostszych. Jak potoczą się losy bohaterów serialu?

Jesień 2018 w Polsacie
Trzy nowe programy i jeden nowy serial w ofercie Telewizji POLSAT! Jak prezentuje się ramówka #POLSATJESIEŃ2018?

Co czeka widzów od września przez kolejne miesiące? To będzie imponująca jesień! Wśród nowości „World of Dance”, „Lepiej późno niż wcale”, „Śpiewajmy razem. All Together Now” oraz „Ślad”. Dużo tańca, muzyki, podróży oraz wątków kryminalnych. Ale nie tylko! W ofercie są także świetnie znane i lubiane programy oraz seriale Polsatu. Serdecznie zapraszamy!

Tylko u nas
2018-10-13 Marek Molak: Bardzo cenię konstruktywną krytykę - Polsat.pl
Marek Molak: Bardzo cenię konstruktywną krytykę

Uczestnik dziesiątej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dla POLSAT.PL.

2018-10-08 Agnieszka Kawiorska: Imponują mi silne kobiety - Polsat.pl
Agnieszka Kawiorska: Imponują mi silne kobiety

Aktorka serialu „Ślad” specjalnie dla POLSAT.PL o swojej bohaterce.

2018-10-07 Ewa Wachowicz: Uwielbiam, gdy mężczyzna gotuje dla kobiety - Polsat.pl
Ewa Wachowicz: Uwielbiam, gdy mężczyzna gotuje dla kobiety

Kulinarna znawczyni odwiedziła kanapę zwierzeń Krzysztofa Ibisza.

2018-10-04 Gwiazdy mówią o swoich rolach w filmie „Serce nie sługa” - Polsat.pl
Gwiazdy mówią o swoich rolach w filmie „Serce nie sługa”

Roma Gąsiorowska, Paweł Domagała i Borys Szyc z humorem o uczuciach.

Wszystkie artykuły
Sortuj:
  • najstarsze
  • najnowsze
© Polsat 2018