2024-04-08

Stefano Terrazzino: Nadrobiłem braki. Jestem pewniejszy siebie!

Tancerz o swoim doświadczeniu w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Po czterech odcinkach muzycznego show podsumował swoje dotychczasowe występy. Jak Stefano Terrazzino wspomina trzecią edycję, którą wygrał? W jakim stopniu zmieniło to jego działalność zawodową? Czy podjął się wytypowania zwycięzcy sezonu „Najlepsi”? Nowe wcielenia gwiazd w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Szczęśliwy powrót
Stefano Terrazzino jest jednym z„Najlepszych”, uczestników jubileuszowego dwudziestego sezonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Jestem zadowolony, że jestem tutaj, że mogę znowu cieszyć się tym programem, jeszcze bardziej świadomie - mówił w wywiadzie dla POLSAT.PL. - Próbuję chłonąć wszystko, żeby zostało w pamięci. To jest fajna pamiątka, fajne przeżycie, nauka - dodał tancerz.

Doświadczenie zaprocentowało
Wcześniejszy udział w trzeciej edycji był szansą na rozwój kariery w zupełnie nowych dziedzinach. - Teraz czuję się pewniej. Ten program zmienił moje życie, bo zacząłem na scenie śpiewać, to już nie tylko taniec. Łączyłem to wszystko z aktorstwem - przekonywał. Na swoim koncie ma kilkanaście ról w serialach i jeden album studyjny. - Trochę się oswajałem z tym. Wiadomo, to nie jest to samo, co naśladowanie i maski, ale już trochę mam więcej doświadczenia, jak moi koledzy. Trochę nadrobiłem. Daje mi to więcej swobody, pewności i zabawy przede wszystkim - kontynuował uczestnik.

Kto naprawdę okaże się „Najlepszy”?
Do kogo według rozmówcy powędruje Złota Twoja Twarz? - Zawsze w tych programach są zaskoczenia. Poziom tutaj jest bardzo, bardzo równy i mi się wydaje, że teraz jest trudno powiedzieć. To będzie możliwe dopiero po dziesięciu odcinkach, kto wytrzyma pod względem psychiki, różnorodności zadań. To będzie taka średnia tego wszystkiego. Sam jestem ciekawy - odpowiedział Stefano Terrazzino.

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo