2024-04-05

Rafał Szatan: Edycja „Najlepsi!” to naprawdę genialny pomysł

Aktor, a prywatnie mąż Barbary Kurdej-Szatan, na planie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Sam uczestniczył w dziesiątej edycji programu, więc w dwudziestej chętnie świętował z produkcją 200. odcinek muzycznego show. Jak wspomina swoje występy i ekipę, z którą pracował nad metamorfozami? Jubileuszowy odcinek 12 kwietnia w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Ekipa na medal
W rozmowie z POLSAT.PL Rafał Szatan przyznał, że świetnie wspomina udział w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Mieliśmy wspaniałą drużynę fantastycznych uczestników i naprawdę to był taki dobry czas. I artystycznie, i prywatnie. Super, super czas! - podsumował. Czy przyjaźnie z planu przetrwały pomimo upływu lat? - Mamy kontakt, widujemy się w pracy, na planach, koncertach - mówił aktor.

Dziesięć lat pracy
Były uczestnik show zdradził, że był na widowni podczas nagrywania sezonu „Najlepsi!”. W 20. serii programu bierze udział m.in. Mateusz Ziółko, który pokonał go w walce o Złotą Twoją Twarz oraz jego żona, znana aktorka Barbara Kurdej-Szatan. - Wydaje mi się, że to jest genialny pomysł. Ta edycja jest zwieńczeniem tych dziesięciu lat tego programu i pokazaniem, jak fantastyczne osoby się przewijały przez ten program. Ile świetnych, fenomenalnych wykonań było do tej pory - podkreślił.

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo