2024-04-02

Ewelina Flinta ponownie na planie show. Świetna przygoda!

Wokalistka o wyjątkowym spotkaniu na planie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ewelina Flinta odwiedziła go podczas uroczystego 200. odcinka muzycznego show. W specjalnej rozmowie z POLSAT.PL przypomniała też 19. edycję, w której wystąpiła. Co mówiła o trudach pracy nad metamorfozami? Jubileuszowy odcinek 12 kwietnia w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Ten program tworzą ludzie
Finalistka 19. edycji show nie kryła radości z tego, że znalazła się na nagraniu 200. odcinka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W wydarzeniu wzięli udział m.in. Nick Sinckler, Jakub Gąsowski, Pola Gonciarz i Jagoda Szydłowska, czyli uczestnicy jej edycji. - Bardzo się cieszę, że mogłam ich zobaczyć. Ta nasza grupa była bardzo zgrana. Naprawdę się lubiliśmy i było nam ze sobą fajnie przebywać, spędzać czas, pracować. Świetna przygoda - podsumowała Ewelina Flinta. Wspominała też, jak czasie swojego sezonu podlegała charakteryzacji i metamorfozom. - Mi się wydawało, że przyjazd na czwartą trzydzieści, bo muszę wystąpić jako pierwsza, był bardzo, bardzo trudny. Szczególnie że musiałam zaśpiewać utwór Lisy Gerrard i Hansa Zimmera z filmu „Gladiator”. Dzisiaj się dowiedziałam, że idziecie na rekord, bo zdarzyło się, że uczestnicy musieli przyjechać o drugiej dwadzieścia - śmiała się wokalistka.

  

Dwusetny odcinek programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” 12 kwietnia w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Co po programie?
Ewelina Flinta po przygodzie w show Polsatu wróciła do wydawania nowej muzyki, o czym również opowiedziała w rozmowie. - W 2017 roku w moje urodziny Nick Cave zagrał na Torwarze. Pod wpływem tego koncertu tej samej nocy powstała „Ballada o Pięknej Kasi” - mówiła gwiazda o jednym z najnowszych singli. Do utworu został nagrany teledysk wyreżyserowany przez Archona. Utrzymany jest w konwencji „noir”.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo