2024-03-28

Paweł Góral: Powrót na plan programu jak do domu. Wideo!

Były uczestnik show o nagraniach 200. odcinka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Aktor świętował wyjątkowy jubileusz wraz z innymi gośćmi specjalnymi. Co mówił podczas spotkania gwiazd w wywiadzie dla POLSAT.PL? Jak wspomina swoją edycję? Zobacz materiał! Emisja tego odcinka programu w piątek 12 kwietnia o godz. 20:05 w Polsacie.

Czarujące metamorfozy
Paweł Góral rozpoczął swoją przygodę w 14. edycji show od wygranej w pierwszym odcinku w roli Violetty Villas. - Jestem bardzo zadowolony ze swojego debiutu, chociaż tak naprawdę dopiero teraz dostrzegam, że to był skok na głęboką wodę - mówił aktor w rozmowie z POLSAT.PL po zwycięstwie. W kolejnych występach stawał się m.in. Shawnem Mendesem, Michałem Wiśniewskim i Céline Dion. Wysokie noty zaprowadziły go aż do finałowej czwórki. Ostatecznie zajął drugie miejsce jako Maryla Rodowicz.

Nie ma miejsca jak dom
Były uczestnik programu z chęcią przybył na uroczystość świętowania 200. odcinka, w której wzięło udział wiele gwiazd i osób związanych z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Przyjeżdżając tutaj, to są nerwy, jakby powrót do tej windy, do tych emocji, a jednocześnie jak do domu - powiedział. - Wiem, co przeżywają uczestnicy tej edycji „Najlepszych”, na pewno się stresują. Może więcej wiedzą o produkcji, o technice niż osoby, które przychodzą pierwszy raz do programu, ale to są ogromne emocje - wspominał.

  

Dwusetny odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 kwietnia w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo