2024-02-01

Wiosenna ramówka Polsatu. Oglądaj relację z prezentacji!

Co czeka widzów w najbliższych miesiącach? Szczegóły oferty Telewizji Polsat, Czwórki, kanałów tematycznych i Polsat Box Go przedstawili Dyrektor Programowy Edward Miszczak oraz gwiazdy stacji. W roli prowadzących specjalną konferencję Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz i Maciej Rock. Wiosną 2024 zapraszamy na nowości, uwielbiane programy i seriale, najświeższe informacje, sport na najwyższym poziomie oraz filmy i produkcje przeznaczone dla platformy VoD.

Gwarancja emocji
Po przywitaniu zgromadzonych w hali zdjęciowej 2400, największym studiu telewizyjnym w Polsce należącym do Grupy Polsat Plus, prowadzący zaprosili na scenę Edwarda Miszczaka. - Chciałem podziękować wszystkim tym, którzy sprawili, że ta ramówka staje się faktem. Telewizja to medium wszechstronne, do milionów zaadresowane i ciągle dla wielu widzów jest pierwszym źródłem informacji i rozrywki. Jest ogromna moda na newsy. Jak z nimi wygrać tę wiosnę? Wybraliśmy pozycje znane i lubiane. To nie jest przypadek - powiedział Dyrektor Programowy i wiceprezes Zarządu Telewizji POLSAT. Jaka będzie Wiosna 2024 dla widzów stacji? Pełna uniesień! Oto spot.

  

„Taniec z Gwiazdami” w nowej odsłonie
Kiedy na scenie pojawili się tancerze, a na telebimach fragmenty programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, jasne stało się, że nadszedł czas na prezentację 14. edycji. Uczestnikami wiosennej odsłony są Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Julia „Maffashion” Kuczyńska, Anita Sokołowska, Dagmara Kaźmierska, Beata Olga Kowalska, Filip Chajzer, Maciej Musiał, Kamil Baleja, Krzysztof Szczepaniak, Adam Kszczot i Aleksander Mackiewicz. Ich zmagania oceniać będzie jury w składzie: Iwona Pavlović oraz trójka nowych jurorów - Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Jan Wygoda. Taneczne emocje od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00.

  

Filmowe MegaHity
Początek każdego tygodnia to wieczory z widowiskowym kinem. W poniedziałki o godz. 20:00 pełne akcji i przygód pasmo MegaHit. Wiosną na antenie filmy takie jak „Szybcy i Wściekli 9”, „Thor. Miłość i Gniew”, „Thor. Ragnarok”, czy „Dom Gucci”.

Walka o sportową sławę
Wtorek w Polsacie oznacza zmagania na arcytrudnym torze przeszkód. Od 5 marca o godz. 20:05 dziewiąta edycja „Ninja Warrior Polska”. W roli prowadzących Karolina Gilon, Łukasz „Juras” Jurkowski oraz Jerzy Mielewski. Czy ktoś pokona Górę Midoriyama i zostanie jedenastym uczestnikiem na świecie, który tego dokonał?

  

Pomagania nigdy za wiele
Wiosną 2024 roku „Nasz nowy dom” dwa razy w tygodniu - od 6 marca w środę i czwartek o godz. 20:05. - Rozpoczęliśmy pracę sezonem dwudziestym drugim i od razu mogę obiecać, że znowu dostarczymy widzom mnóstwo wzruszeń i niesamowitych emocji. Remontujemy nie tylko domy, ale będziemy pomagać również ich mieszkańcom radzić sobie z trudami życia - powiedziała prowadząca Ela Romanowska.

  

Wsparcie dla potrzebujących
Z hasłem „pomagania nigdy za wiele” od wielu lat utożsamia się też Fundacja Polsat, która dba o tych, którzy potrzebują życiowego wsparcia - ratuje zdrowie i życie najmłodszych, daje oparcie rodzicom, edukuje społeczeństwo i inspiruje do działania.

  

- Pomóc może każdy z nas, przekazując półtora procent swojego podatku dla potrzebujących dzieci. Pomaganie jest po prostu fajne! - powiedziała uczestnicząca od wielu lat w inicjatywach organizacji Paulina Sykut-Jeżyna.

  

Roxie gwiazdą wielkich wydarzeń
Muzycznym elementem podczas prezentacji ramówki był występ Roksany Węgiel. Artystka zaśpiewała utwór „Miasto”. Roxie jest jedną z gwiazd zaplanowanego na 14 lutego koncertu „Cudowna jest miłość. Walentynki z Polsatem” oraz Polsat Super Hit Festiwal 2024, który tradycyjnie odbywa się w ostatni weekend maja.

Wspaniały jubileusz muzycznego show
Znakomici artyści współtworzyć będą 20. sezon programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!”. Na scenie: Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Szwed, Maria Tyszkiewicz, Barbara Kurdej-Szatan, Stefano Terrazzino, Kacper Kuszewski, Filip Lato i Mateusz Ziółko. Do show w roli jurora wrócił Piotr Gąsowski, który zastąpił Pawła Domagałę. - Cieszę się, to mało powiedziane. Wróciłem z sentymentu, z radości - podkreślił. Obok niego miejsce w jury zajmują Małgorzata Walewska i Robert Janowski. To nie koniec zmian, bo... - Po raz pierwszy w historii, w odcinku finałowym, to widzowie będą mieli udział w wyborze zwycięzcy! - ujawnił Maciej Dowbor. Niesamowite metamorfozy od 8 marca w piątek o godz. 20:05.

  

Serialowa wiosna w Polsacie
- Potęgą naszej ramówki są seriale - podkreślił Krzysztof Ibisz, a prowadzący zapowiedzieli trzy premiery: „Bracia” (od 8 marca w piątek o godz. 22:10), „Planeta singli. Osiem historii” (od 3 marca w niedzielę o godz. 22:10) i „Proceder” (od 15 kwietnia w poniedziałek o godz. 23:00). Do tego uwielbiane przez widzów Polsatu produkcje, czyli „Pierwsza miłość” (od poniedziałku do piątku o godz. 18:00), „Gliniarze” (od 4 marca od poniedziałku do piątku o godz. 17:00) i „Przyjaciółki” (od 7 marca w czwartek o godz. 21:10).

  

Zapraszamy do Czwórki! Co nowego?
A co wiosną na antenie Czwórki. Wielki powrót kultowego serialu „Pamiętniki z wakacji” (od 4 marca od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godz. 21:00). Tuż po nich randkowy reality show „Love Island. Wyspa miłości” (od 4 marca od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godz. 22:00). - Świat bez miłości nie ma sensu! Mamy nową willę, nowe Wyspiątka. Nie mogę uwierzyć, że to już dziewiąty sezon - zapowiedziała prowadząca Karolina Gilon. W Czwórce nie może zabraknąć seriali: „Policjantki i Policjanci” (od 4 marca od poniedziałku do piątku o godz. 19:00), „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” (od 4 marca od poniedziałku do piątku o godz. 20:00), „Pomóż mi” (od 4 marca od poniedziałku do piątku o godz. 15:05), ale także programu „Łowcy skarbów. Kto da więcej” (od 4 marca od poniedziałku do piątku o godz. 17:55).

  

Bogata oferta Polsat Box Go
Polsat to także platforma streamingowa Polsat Box Go, na której można oglądać ulubione programy i seriale w dowolnym miejscu i czasie, na wybranym urządzeniu - komputerze, telewizorze, smartfonie lub tablecie.

Serialowe nowości na platformie
Od 19 stycznia w Polsat Box Go drugi sezon „Rodzina na Maxa”, a wkrótce kolejne serialowe premiery: „Zdrada” - adaptacja holenderskiego serialu „Overspel” i kolejne sezony znanych już widzom produkcji: „Sługa Narodu”, „Krew” i „Teściowie”.

  

Wyjątkowy koncert online
- Na platformie Polsat Box Go znajdziecie nie tylko najlepsze seriale, ale też najlepszą rozrywkę! 15 lutego będzie tam miał premierę wyjątkowy koncert Dody z trasy „Aquaria Tour”. Przygotowania do serii koncertów widzowie mogli śledzić jesienią w programie „Doda. Dream Show”. - Kiedy jestem w studio Polsatu, przypomina mi się spełnienie mojego marzenia. Tak sobie wyobrażałam zakończenie mojej kariery estradowej - powiedziała Dorota Rabczewska.

W centrum wydarzeń
Polsat to nie tylko seriale i programy rozrywkowe. Najważniejsze informacje dostarczają kanały Polsat News, Polsat News 2, Wydarzenia 24, Polsat News Polityka oraz codzienne wydania programu „Wydarzenia”. To także najlepsza publicystyka w programach „Gość Wydarzeń”, „Nowy Dzień”, „Graffiti”, „Punkt widzenia”, „Debata dnia”, a także nowy program „Lepsza Polska”, o którym opowiedziała jego prowadząca Dorota Gawryluk. Filozofię, która przyświeca stacji w obszarze informacji, i internetową wszechstronność Grupy Polsat Plus przedstawił Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji POLSAT, redaktor naczelny Interii, Piotr Witwicki.

  

Sport na najwyższym poziomie
Kolejnym wielkim filarem oferty Polsatu są kanały sportowe. Najważniejsze wydarzenia, jakie wiosną będzie można oglądać na ich antenach, zaprezentowali Paulina Chylewska i Jerzy Mielewski.

Szeroki wybór kanałów tematycznych
Dla tych, którzy szukają innego rodzaju emocji, polecamy kanały lifestyle'owe, wśród których najchętniej oglądanymi w 2023 roku były Polsat Play, Polsat Café, Fokus TV oraz muzyczne Polo TV i Eska TV. Każdy znajdzie coś dla siebie także na antenach Polsat Film, Polsat Games, Polsat Rodzina, Polsat Seriale, Polsat Doku, Super Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Nowa TV, Polsat Music, Disco Polo Music, Vox Music TV oraz 4 Fun TV, 4 Fun Kids i 4 Fun Dance.

  

Z troską o środowisko
Działalność grupy Polsat Plus to nie tylko projekty czysto medialne, ale też wiele innych inicjatyw. Wśród nich promujące proekologiczne działania Stowarzyszenie Program Czysta Polska, w które wpisuje się Earth Festival w Uniejowie.

  

Po prostu najlepsi!
Na podsumowanie prezentacji ramówkowej kolejny muzyczny występ. - Jak jest po angielsku „po prostu najlepsi”? - zapytał Maciej Rock. - „Simply The Best” - odpowiedział Krzysztof Ibisz, zdradzając tytuł utworu, który wspólnie wykonali uczestnicy programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!”.

Zapraszamy wiosną do Polsatu!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat