2024-02-02

Gwiazdy na scenie i czerwonym dywanie wiosennej gali Polsatu

Aktorzy, muzycy, prezenterzy i influencerzy na prezentacji najnowszej oferty stacji. 1 lutego 2024 roku w spektakularnej hali zdjęciowej ogłoszono wiosenną ramówkę Polsatu, a także TV4, Polsat Box Go oraz kanałów tematycznych grupy. O premierach seriali i najnowszych edycjach programów widzowie dowiedzieli się bezpośrednio od gwiazd produkcji, które zapraszały do oglądania ich na antenie.

Wielki nieobecny
Prowadzący „Ninja Warrior Polska” byli reprezentowani przez Jerzego Mielewskiego i Karolinę Gilon, bo Łukasz „Juras” Jurkowski w czasie uroczystości ładował akumulatory na urlopie.

Dziewczyny w komplecie
Na kolejne przygody Anki, Ingi i Patrycji w serialu „Przyjaciółki” zapraszały Małgorzata Socha, Magdalena Stużynska-Brauer i Joanna Liszowska w towarzystwie Agnieszki Sienkiewicz, która gra powracającą do akcji Dorotkę.

Nowe twarze
Dominika Kachlik zapraszała do oglądania premiery telewizyjnej serialu „Bracia”, który od 8 marca na antenie Polsatu.

Wiosna ze smakiem
Dla Ewy Wachowicz prezentacja ramówki to okazja do opowiedzenia o nowym sezonie „Ewa gotuje”, ale też do spotkań z przyjaciółmi z innych programów i seriali.

Odliczanie do premiery
„My już zaczęliśmy pracę nad 20. jubileuszową edycją programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Efekty już wiosną 2024... A na ramówce widziałam, że będzie się działo, oj będzie...” – zapowiedziała Agnieszka Hekiert

Ze słonecznym uśmiechem
„Szykuje się cudowna wiosna z Polsatem” – zapewniał prowadzący galę Krzysztof Ibisz, który będzie też gospodarzem „Tańca z Gwiazdami”.

Finaliści na start!
Pozdrowienia z czerwonego dywanu fanom programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przesłali też uczestnicy specjalnej 20. edycji show.

Królowa online
Wśród wiosennych premier Polsat Box Go transmisja z koncertu Doroty Rabczewskiej „Aquaria Tour”. Przygotowania do tego spektakularnego show oglądaliśmy w programie „Doda. Dream Show”.

Pozytywne wyzwanie
Dwa razy więcej odcinków, to dwa razy więcej pracy, ale też dwa razy więcej rodzin, które odzyskają bezpieczny dach nad głową, co bardzo cieszyło ekipę programu „Nasz nowy dom”.

Próba generalna
Na gali swoje umiejętności zaprezentowali mistrzowie programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”

Dynamiczne pary
Na kolejne pełne akcji odcinki zapraszała mocna ekipa obsady serialu „Gliniarze”.

W podwójnej roli
Aleks Mackiewicz wystąpi już nie tylko jako Adam Bogusz, ale także jako uczestnik „Tańca z Gwiazdami”.

W oczekiwaniu...
Silna reprezentacja serialu „Pierwsza miłość” zapraszała na kolejne odcinki ulubionej produkcji widzów Polsatu.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat