2024-02-22

„Przyjaciółki”: Małgorzata Socha o radości z powrotu na plan

23. sezon popularnej produkcji z nową energią wraca wiosną 2024 na antenę Polsatu. Małgorzata Socha w rozmowie wideo specjalnie dla POLSAT.PL zdradza jakie emocje towarzyszą jej w związku z powrotem na plan produkcji oraz co czeka jej bohaterkę Ingę? Co ujawniła o innych postaciach? „Przyjaciółki” od 7 marca w czwartek o godz. 21:10 w Polsacie.

Nowy start
Podczas sesji zdjęciowej do 23. sezonu „Przyjaciółek” Małgorzata Socha nie kryje swojej radości z możliwości dalszej pracy nad serialem. - Cieszyłam się na to, że się kończy poprzedni sezon, ale już odpoczęłam i nie mogę się doczekać, aż wejdziemy na plan - mówi aktorka wcielająca się w postać Ingi.

Wspólny wątek
Widzów znających historię „Przyjaciółek” szczególnie elektryzuje powrót postaci Dorotki, który od zawsze ściśle wiązał się z Ingą. Aktorka zdradza fanom, z czym dziewczyny mogą się mierzyć na wiosnę 2024. - Bardzo się cieszę, że wraca Agnieszka Sienkiewicz. Z tego co wiem, będzie głównie w moim wątku, bo Dorotę i Ingę łączyła najbardziej serdeczna przyjaźń i relacje. Inga się nią zaopiekuje po powrocie z Zanzibaru i będą razem... nawet mieszkały - akcentuje Małgorzata Socha.

  

Nowe odcinki serialu Przyjaciółki od 7 marca 2024 roku w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

 

 

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat