2024-02-14

„Przyjaciółki” opisują swoje wymarzone randki. Zaskakują?

Aktorki hitowego serialu w specjalnych wyznaniach przy okazji Walentynek. Ich bohaterki - Anka, Inga, Patrycja i Dorotka przeżywały wiele romantycznych chwil z różnymi mężczyznami, ale nadal nie rezygnują z randkowania. Magdalena Stużyńska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska i Agnieszka Sienkiewicz zdradzają, co poruszyłoby ich serca. „Przyjaciółki” od 7 marca w czwartek o godz. 21:10 w Polsacie.

Serialowe porywy serca
W 22. sezonie tytułowe przyjaciółki miały okazję do wielu randek. Anka uległa urokowi Miłosza, który zabrał ją na piknik. Inga odeszła od koleżeńskich relacji z Borysem. Patrycja, ratując swoje małżeństwo, spędzała więcej czasu sam na sam z Wiktorem. Do gry wróciła Dorotka, która w randkowaniu ma zaległości i być może nadrobi je w kolejnych odcinkach. A co mówią o spotkaniach z mężczyznami grające te role aktorki?

Walentynkowe wyznania
- Moja wymarzona randka? Taki szalony wyjazd, nawet samolotem polecieć gdzieś na jedną dobę - zdradza Małgorzata Socha. Zdaniem Agnieszki Sienkiewicz-Gauer nie ma czegoś takiego jak idealna randka. - Czasem te randki takie najzwyklejsze - w kinie, w dresie z popcornem - są najfajniejsze - przyznaje. Podobnego zdania jest Magdalena Stużyńska-Brauer. - Jak z kimś jest nam dobrze, to będzie nam dobrze wszędzie – odpowiada. A Joanna Liszowska dodaje: - Idealna randka to taka, z której wracamy uśmiechnięci, zadowoleni i mamy ochotę na drugą.

Przyjaciółki od 7 marca 2024 roku w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat