2024-02-09

Koncert „Cudowna jest miłość”. Walentynki z Polsatem na żywo

Miłość to magiczne uczucie, które wypełnia serca zakochanych, tworząc niepowtarzalne chwile. Z okazji szczególnego walentynkowego święta Polsat zaprasza wszystkich miłośników romantycznych przeżyć na niezwykły koncert „Cudowna jest miłość”. Transmisja na żywo w środę 14 lutego od godz. 21:05.

Plejada gwiazd
W ten wyjątkowy wieczór na scenie utalentowani artyści, których muzyka sprawia, że to najpiękniejsze święto miłości jest jeszcze bardziej szczególne. Usłyszymy romantyczne utwory w wykonaniu gwiazd reprezentujących kilka pokoleń. Bo przecież miłość nie zna wieku! Zaśpiewają: Urszula, Smolasty, Oskar Cyms, Roxie Węgiel, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Kuba Szmajkowski, Kuba Badach, Kamil Bednarek, Malik Montana, Piotr Cugowski, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz. Roxie Węgiel w parze z Oskarem Cymsem wykonają wzruszający przebój Zdzisławy Sośnickiej i Zbigniewa Wodeckiego „Z tobą chcę oglądać świat”. Artystów będzie wpierać niezawodna Grott Orkiestra pod batutą Michała Grotta.

Z sercem dla widzów
Koncert nadawany na żywo ze studia Polsatu w Warszawie uświetni urocza para prowadzących: Paulina Sykut-Jeżyna i Kamil Baleja. To oni zadbają o wyjątkową atmosferę tego romantycznego wieczoru.

Twoje życzenia!
W ramach niespodzianki zapraszamy wszystkich do składania życzeń na facebookowym profilu Polsatu. Część z nich zostanie wyświetlona podczas koncertu. Uczcijcie Walentynki z Polsatem! Niech ta noc stanie się niezapomnianą podróżą przez świat uczuć i dźwięków!

  

Koncert „Cudowna jest miłość”. Walentynki z Polsatem w środę 14 lutego o godz. 21:05 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat