2024-02-14

Malik Montana na koncercie „Cudowna jest miłość”

Popularny artysta jest jedną z gwiazd muzycznego wydarzenia z okazji Walentynek w Polsacie. Raper Malik Montana zapamięta je na długo, ponieważ występ w „Cudowna jest miłość” to jego debiut w telewizyjnym koncercie. Czego mogą spodziewać się widzowie? Transmisja na żywo w środę 14 lutego od godz. 21:05.

Wyjątkowa gwiazda
Malik Montana to jeden z najpopularniejszych artystów muzyki hip-hop w Polsce. W jego dorobku znajduje się aż siedem złotych płyt oraz dwanaście platynowych. Jego piosenki biją rekordy popularności w przestrzeni internetowej, a bilety na koncerty wyprzedają się w ekspresowym tempie! Repertuar rapera jest niezwykle szeroki, nie brak też duetów ze znanymi polskimi gwiazdami.

Niezwykły debiut
Koncert „Cudowna jest miłość” nadawany na żywo ze studia Polsatu w Warszawie to debiut Malika Montany na antenie telewizji. To pierwsza okazja dla widzów Polsatu na zapoznanie się z jego twórczością. Raper znany jest z tego, że atmosfera na jego występach jest niezwykle gorąca, co idealnie wpasowuje się w klimat święta. Znany ze swoich tanecznych kawałków raper przygotował swoje największe przeboje, wprowadzające w romantyczny stan i uświetniające tym samym dzień zakochanych.

W gronie uznanych artystów
Muzyka hip-hop wielokrotnie pojawiała się na koncertach i w wydarzeniach stacji. Sceny i programy muzyczne miały okazję gościć takich twórców jak Donatan, Żabson  czy Smolasty, który także jest jedną z gwiazd koncertu „Cudowna jest miłość”. Na scenie także Urszula, Oskar Cyms, Roxie Węgiel, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Kuba Szmajkowski, Kuba Badach, Kamil Bednarek, Piotr Cugowski, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz.

 

„Cudowna jest miłość”. Walentynki z Polsatem - oglądaj koncert:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat