2024-02-12

Walentynkowy przepis na miłość Urszuli i Tomka Kujawskiego

Znana wokalistka uchyla rąbka tajemnicy swojego udanego, wieloletniego związku. Gwiazda, która bierze udział w muzycznym wydarzeniu Polsatu „Cudowna jest miłość”, dzieli się z fanami ulubionym romantycznym cytatem i receptą na szczęście w małżeństwie. 14 lutego Urszula stanie na scenie m.in. z takimi artystami jak Roxie Węgiel, Oskar Cyms, Dawid Kwiatkowski i Grzegorz Hyży.

Inspiracja klasyką
Z okazji zbliżającego się święta zakochanych, Urszula podzieliła się cytatem, który jest dla niej receptą na dojrzałą miłość. „- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika” - to wybrany przez nią fragment „Kubusia Puchatka” autorstwa A.A. Milne.

Urszula na koncercie „Cudowna jest miłość”. Walentynki z Polsatem

Szczere i silne uczucie
Miłość Urszuli i Tomka Kujawskiego trwa już od ponad 20 lat i choć przez wielu nie była akceptowana, to jednak wszystko przetrwała. Nie pokrzyżowała tego ani różnica wieku, ani trudności, z którymi się borykali. Dla tej pary Walentynki są na co dzień, bo wspólnie potrafią dbać o związek. Tomek nie opuszcza Urszuli, towarzyszy jej na koncertach, dając wsparcie i siłę. I zawsze mówi o niej ciepło: „Moja Uleńka”.

„Cudowna jest miłość”. Walentynki z Polsatem - oglądaj koncert:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat