2023-02-07

Filmy na Walentynki: Sprawdź premiery w Polsat Box Go

Sześć nowych polskich romantycznych komedii idealnych na wieczór we dwoje. W obsadach gwiazdorskich produkcji m.in. Olga Bołądź, Piotr Stramowski, Aleksandra Popławska, Mateusz Banasiuk, Alicja Bachleda-Curuś. Dostępne filmy to sposób na udaną randkę 14 lutego. Sprawdź, jakie hity, które miały premierę w serwisie w 2023 roku, warto obejrzeć w domowym zaciszu. Oto dobry pomysł na Walentynki z Polsat Box Go!

„Miłość na pierwszą stronę”
Nina właśnie rozstała się z Tomkiem, niefrasobliwym twórcą gier wideo, i musi dalej samodzielnie iść przez życie. Tym bardziej że wychowuje syna. Przypadkowe spotkanie sprawia, że podejmuje się pracy jako paparazzi. Okazuje się w tym naprawdę dobra, jednak kiedy na jej drodze staje przystojny Robert, syn pary prezydenckiej, nowy zawód okazuje się problemem. Bo choć chłopak przepada za Niną, to nienawidzi namolnych fotografów. Nie może się dowiedzieć, z czego utrzymuje się kobieta, która być może jest miłością jego życia.

Oglądaj Miłość na pierwszą stronę online na polsatboxgo.pl

„Szczęścia chodzą parami”
Malwina, przebojowa projektantka samochodów, zakochuje się w Brunonie, wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof. Przystojny i zabawny, mógłby być mężczyzną marzeń, gdyby nie to, że sprowadza na swoje wybranki pecha, który z hukiem kończy najbardziej płomienny romans. Nieświadoma ryzyka Malwina ulega jego czarowi od pierwszego wejrzenia. Mimo że w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń, Bruno nie zamierza się tym razem poddać. Aby uratować miłość, musi znaleźć przyczynę swoich sercowych porażek. Nie uda mu się to bez odrobiny szczęścia.

Oglądaj Szczęścia chodzą parami online na polsatboxgo.pl

„Nie cudzołóż i nie kradnij” 
Kiedy Patryk zostaje słomianym wdowcem, bo jego żona Renata wyjeżdża na kilka dni, postanawia zaszaleć. I tak w jego życiu pojawiają się piękna Sandra oraz jej sutener Alfi, a także nierozgarnięci gangsterzy. Chłopak wpada w kłopoty, które stają się jeszcze poważniejsze, kiedy na ratunek rusza mu jego brat, ksiądz ze słabością do kokainy. Przygotujcie się na prawdziwie biblijne zamieszanie!

Oglądaj Nie cudzołóż i nie kradnij online na polsatboxgo.pl

„Bejbis”
Mikołaj i Ada są szczęśliwym i spełnionym małżeństwem, mają dobra pracę, rozsądną córkę i spore grono znajomych. Słowem, są w tym miejscu w życiu, w którym zawsze chcieli być. Niestety, kiedy pojawia się w nim noworodek, wszystko zaczyna się walić. Przyjaciele nie chcą już spędzać z nimi tyle czasu, co wcześniej. I w ogóle bardzo sceptycznie wypowiadają się o całej sytuacji. Córka robi się zazdrosna, a babcia nie garnie się do pomocy. Co gorsza, nieprzespane noce i wszechobecne pieluchy sprawiają, że Ada i Mikołaj zaczynają się od siebie oddalać. Czy uda im się pokonać ten kryzys? I jaką rolę w ich życiu odegra Święty Mikołaj?

Oglądaj Bejbis online na polsatboxgo.pl

„8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”
Kontynuacja komedii „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, którą w kinach obejrzało ponad 1 milion widzów. Basia i Tomasz oczekują narodzin pierwszego dziecka. Ona nie może doczekać się, aż ich rodzina się powiększy, a on jest tą perspektywą przerażony. Piosenkarza Ricky’ego opuściła wena i nie ma pomysłu, jak to zmienić. Na szczęście może liczyć na swojego najlepszego przyjaciela Kordiana. Z kolei nieporadny Jarosław spełnia się jako opiekun Olka, pasierba i syna nienawidzącego go Stefana. Co prawda Stefan siedzi w więzieniu i niewiele może z tym zrobić. Jednak kiedy wyjdzie, zamierza pokazać, kto jest prawdziwym ojcem chłopca.

Oglądaj 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach online na polsatboxgo.pl

„Święta inaczej”
Ewa jest idealną panią domu, a święta Bożego Narodzenia to dla niej najważniejszy czas w roku. Tak ważny, że przygotowania do perfekcyjnej Wigilii rozpoczyna już w… wakacje. Niestety, tym razem nic nie idzie idealnie. Na dzień przed Świętami Ewa odkrywa, że jej mąż ma kochankę. Co więcej, syn zamiast rodzinnej wieczerzy wybiera towarzystwo znajomych, a córka w ogóle odmawia przyjazdu do Polski. W tej sytuacji Ewa postanawia dać sobie spokój. Wsiada do pierwszego lepszego pociągu i wyrusza w podróż w nieznane!

Oglądaj Święta inaczej online na polsatboxgo.pl

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat