2023-01-09

Najlepsze filmy 2022 roku w Polsat Box Go. Zobacz TOP 10

Poznaj najchętniej oglądane online produkcje, które podbiły serca widzów. Filmy polskie i zagraniczne, komedie i dramaty, familijne i z pieprzykiem, nowości i klasyki. Oto zestawienie, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Nie przeocz najlepszych obrazów 2022 roku, według widzów Polsat Box Go. Dołącz do ich grona i oglądaj filmowe przeboje!

Miejsce 10: „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”
Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta... A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu, nastąpi tytułowy koniec świata...

Oglądaj Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4 online na polsatboxgo.pl

Miejsce 9: „Igrzyska śmierci”
Katniss pochodzi z jednego z najbiedniejszych regionów w państwie Panem. Kiedy jej młodsza siostra zostaje wylosowana do udziału w Głodowych Igrzyskach, Katniss zgłasza się, by zająć jej miejsce. Aby jeszcze zobaczyć bliskich, musi zwyciężyć w transmitowanym przez telewizję turnieju, który przeżyć może tylko jeden uczestnik. Nie szkoleni w walce Katniss i pochodzący z jej dystryktu chłopak Peeta, w oczach widzów skazani są na porażkę. Igrzyska są jednak nieprzewidywalne. Między młodymi rodzi się uczucie, a odważna szesnastolatka staje się symbolem buntu i walki z niesprawiedliwością.

Oglądaj Igrzyska śmierci online na polsatboxgo.pl

Miejsce 8: „Każdy wie lepiej”
Zakochani Ania i Grzesiek próbują stworzyć nową rodzinę z połączenia dwóch odmiennych światów. Dla wielu par byłby to wspaniały początek etapu „żyli długo i szczęśliwie”... ale nie dla tej dwójki. Ich związek zostaje wystawiony na próbę, gdy zaczynają się do niego wtrącać ich rodzice oraz byli partnerzy. Dwie rodziny wiele różni, ale mają jeden cel – rozbić związek Ani i Grześka. Czy nowa relacja ma szansę przetrwać najazd swoich rodzin?

Oglądaj Każdy wie lepiej online na polsatboxgo.pl

Miejsce 7: „Na noże” (pierwsza część filmu „Glass Onion”)
Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw Benoit Blanc. Dzień przed fatalnym wydarzeniem w posiadłości pisarza odbyła się huczna uroczystość z udziałem jego dość szczególnej rodziny. Detektyw Blanc podejrzewa wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Zamknięci w luksusowej posiadłości, poddani nieszablonowym metodom śledczym, "bliscy" Trombleya zmuszeni są do podjęcia morderczej gry, której wynik do ostatniej chwili pozostanie zagadką.

Oglądaj Na noże online na polsatboxgo.pl

Miejsce 6: „Powodzenia, Leo Grande”
Nancy Stokes, emerytowana nauczycielka i wdowa, przez całe życie miała tylko jednego partnera seksualnego - swojego męża. Zamknięta w świecie kompleksów i ukrywanych pragnień, postanawia przeżyć przygodę z młodym, przystojnym sex workerem Leo Grande. W pokoju hotelowym poza miastem Nancy spotyka się z Leo, który okazuje się doskonałym uwodzicielem, o czarującym wyglądzie i niecodziennej erudycji. W tych nietypowych okolicznościach Nancy nieoczekiwanie pobiera lekcję akceptacji własnego ciała oraz rozkoszy, która może z tego płynąć.

Oglądaj Powodzenia, Leo Grande online na polsatboxgo.pl

Miejsce 5: „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”
Poruszający dramat sensacyjny, oparty na prawdziwych wydarzeniach, którymi żyła cała Polska. To fabularna opowieść o życiu młodego mężczyzny niesłusznie skazanego na 25 lat więzienia za gwałt i zabójstwo nastolatki. Twórcy filmu podejmują próbę znalezienia odpowiedzi na do dziś nurtujące wszystkich pytania. Jak to mogło się wydarzyć? Dlaczego niewinny człowiek musiał aż 18 lat czekać w celi na sprawiedliwość? Przez blisko dwie dekady uwięzienia był bity, zastraszany, upokarzany i zdany tylko na siebie. W końcu, na jego drodze pojawili się prokuratorzy i policjant, którzy postanowili odkryć prawdę stojącą za zagadkową sprawą zatrzymanego.

Oglądaj 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy online na polsatboxgo.pl

Miejsce 4: „Psy 3. W imię zasad”
Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Oglądaj Psy 3. W imię zasad online na polsatboxgo.pl

Miejsce 3: „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”
Komedia akcji inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendarnego celebryty półświatka, który ośmieszał władze PRL, wymykając się 29 razy organom ścigania. Kobiety go kochały, a mężczyźni podziwiali. Milicja dawała za jego głowę milionowe nagrody, a jego brawurowe wyczyny śledziła cała Polska. W filmie mężczyzna wraz ze swoją ferajną obrabia Pewexy, żeby żyć kolorowo w czasach, w których wszystko jest szare i zakazane. Ponad wszystko kocha wolność i dobrą zabawę. Żyje w świecie najpiękniejszych kobiet, najszybszych samochodów i wielkich pieniędzy, ale poznaje dziewczynę, dla której chce wszystko zmienić.

Oglądaj Najmro. Kocha, kradnie, szanuje online na polsatboxgo.pl

Miejsce 2: „Najlepszy”
Filmowy życiorys człowieka, który udowodnił, że prawdziwi bohaterowie nie boją się upadać i potrafią podnieść się z samego dna. Tytułowy „Najlepszy” to sportowiec, który zachwycił świat, a mimo to był w Polsce postacią właściwie nieznaną. Fascynująca historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24 godz. 47 minut i 46 sekund. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie naznaczone uzależnieniem od narkotyków.

Oglądaj Najlepszy online na polsatboxgo.pl

Miejsce 1: „Zupa nic”
Marta jest romantyczką i szkolną ofiarą losu. Dzieli pokój z siostrą i babcią, która zamiast bajek opowiada wnuczkom powstańcze historie. W pokoju za ścianą swe małżeńskie życie toczą rodzice. On jest stale upokarzanym przez system inteligentem, który po pracy pędzi bimber i po cichu zazdrości opływającemu w dobrobyt szwagrowi. Ona jest przewodniczącą zakładowej Solidarności z potrzebą wolności i marzeniem, żeby w końcu wyrwać się z Polski. Prawdziwe emocje dla całej rodziny zaczną się jednak wtedy, gdy pod blokiem stanie wymarzony pomarańczowy maluch. Rodzice odkryją powołanie do handlu oraz zagranicznych wojaży, a dorastająca Marta po raz pierwszy w życiu naprawdę się zakocha.

Oglądaj Zupa nic online na polsatboxgo.pl

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat