2023-02-02

Wiosna 2023 w Polsacie i Polsat Box Go! Sprawdź szczegóły!

Premierowe seriale, kultowe programy, emocjonujące filmy oraz najbardziej obiektywne informacje i sport. Na widzów Polsatu czeka wiele niespodzianek i zaskakujących nowości. Wśród nich thriller psychologiczny „Matka”, kryminał „Wotum nieufności”, obyczajowa „Lulu”, komediowa „Rodzina na Maxa” oraz wyczekiwany „Sługa Narodu”. Polecamy również znane i lubiane produkcje. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przeszła rewolucję, a „Love Island. Wyspa miłości” wzmacnia ofertę Czwórki. Czego jeszcze nie można przegapić wiosną 2023 roku w Telewizji POLSAT? Jakie najnowsze polskie seriale premium będą miały premiery w Polsat Box Go?

POLSAT - SERIALE I PROGRAMY

NOWOŚĆ - „Matka”
Emisja: od 27 lutego (poniedziałek), godz. 20:00. Cały sezon dostępny w Polsat Box Go
Thriller psychologiczny według pomysłu Igora Brejdyganta, autora bestsellerowych powieści kryminalnych. Główna bohaterka, dziennikarka śledcza - Agnieszka (Olga Bołądź), stara się pogodzić ze śmiercią 10-letniego syna. Kiedy po paru latach od tragedii, mąż Agnieszki, Jacek (Łukasz Simlat) dostaje pracę w Holandii, wydaje się, że jest to idealny moment na rozpoczęcie nowego życia. Na przeszkodzie staje jej Rafał (Marcin Kowalczyk), który wiele lat temu był bohaterem jednego z reportaży Agnieszki, a teraz odsiaduje wyrok za morderstwo. Rafał prosi Agnieszkę o pomoc w rozwikłaniu zagadki kryminalnej. Nieświadoma szokującej prawdy, jaką odkryje, ponownie angażuje się w pozornie zamkniętą sprawę. Okazuje się, że morderstwo, o które był oskarżony Rafał, jest powiązane ze śmiercią jej syna. Zamiast wyjechać z kraju, Agnieszka zaczyna obsesyjnie szukać oprawców, którzy są bliżej niż myśli.
Odcinki: 8
Reżyseria: Piotr Trzaskalski
Scenariusz: Igor Brejdygant, Bartek Janiszewski, Paulina Murawska
Produkcja: TFP-TV&Film Production na zlecenie Telewizji Polsat
Obsada: Olga Bołądź, Łukasz Simlat, Marcin Kowalczyk, Maria Pakulnis, Olaf Lubaszenko, Mateusz Janicki, Adrianna Chlebicka i Małgorzata Pieczyńska

  

NOWOŚĆ - „Wotum nieufności”
Emisja: od 27 lutego (poniedziałek), godz. 21:00. Cały sezon dostępny w Polsat Box Go
Serial na podstawie powieści giganta polskiego kryminału - Remigiusza Mroza już na etapie produkcji został okrzyknięty polskim „House of Cards”. Ukazuje bezwzględny, brutalny i często niesprawiedliwy świat polityki. W walce o władzę nie ma żadnych reguł, liczy się tylko zwycięstwo.
Po rezygnacji prezydenta RP, Marszałek Sejmu Daria Seyda (Katarzyna Dąbrowska) ma nadzieję, że zajmie jego miejsce. Głównym przeciwnikiem Darii w walce o prezydenturę zostaje Patryk Hauer (Antoni Pawlicki) - wschodząca gwiazda prawicy. Podczas prac komisji śledczej Hauer odkrywa polityczny spisek, sięgający najistotniejszych osób w kręgach władzy. Seyda i Hauer znajdują się po przeciwnych stronach sceny politycznej. Dzieli ich wszystko, ale połączy ten sam cel - odkryć i ujawnić, kto stoi za spiskiem.
Odcinki: 6
Reżyseria: Łukasz Palkowski
Scenariusz: Wiktor Piątkowski, Joanna Kozłowska
Produkcja: PCP Films sp. z o.o. na zlecenie Telewizji Polsat
Obsada: Antoni Pawlicki, Katarzyna Dąbrowska, Zofia Wichłacz, Leszek Lichota, Anna Mrozowska, Dorota Kolak, Józef Pawłowski, Olgierd Łukaszewicz, Cezary Łukaszewicz, Piotr Głowacki

  

NOWOŚĆ - „Lulu”
Emisja: od 1 marca (środa), godz. 20:00. Cały sezon dostępny w Polsat Box Go
Serial obyczajowy z dużą dawką humoru. Główną bohaterką jest Lucyna Makowska (Anna Dereszowska), nazywana od czasów szkolnych przez bliskich Lulu. Ten pseudonim wkrótce może stać się jej znakiem firmowym. Do tej pory Lulu zajmowała się tylko domem, była piękną żoną „przy mężu”, wysoko postawionym urzędniku i matką nastolatki. W efekcie zdrady męża, która skutkuje rozstaniem, musi radzić sobie sama. Postanawia otworzyć własny cukierniczy biznes. Coś, co dotąd było tylko jej prywatną pasją, musi stać się jej zawodem.
Odcinki: 20
Reżyseria i adaptacja scenariusza: Kinga Dębska
Produkcja: Polot Media na zlecenie Telewizji Polsat
Obsada: Anna Dereszowska, Przemysław Sadowski, Michał Czernecki, Marek Siudym, Joanna Kurowska, Grażyna Sobocińska, Weronika Wachowska

  

NOWOŚĆ - „Sługa Narodu”
Emisja: od 4 marca (sobota), godz. 20:00 oraz równoczesna premiera w Polsat Box Go
Ukraiński pierwowzór serialu wyniósł do władzy Wołodymyra Zełenskiego, który grał w nim główną rolę. Bohaterem polskiej wersji jest nauczyciel historii Ignacy Konieczny (Marcin Hycnar), który w wyniku zbiegu okoliczności i intrygi polityków zostaje prezydentem. Kiedy pewnego dnia w rozmowie z kolegą wygłasza płomienną i bardzo niecenzuralną tyradę na temat sytuacji w kraju nagrywa go jeden z uczniów i wrzuca filmik do internetu. Filmik staje się hitem a Konieczny - bohaterem. Wygrywa wybory i zaczyna sprawować urząd, co owocuje wieloma nieprzewidzianymi, a zarazem komicznymi sytuacjami.
Odcinki: 24
Reżyseria: Okił Khamidov, Maciej Bieliński
Produkcja: Polot Media na zlecenie Telewizji Polsat
Obsada: Marcin Hycnar, Krzysztof Dracz, Danuta Stenka, Dorota Kolak, Sławomir Orzechowski, Magdalena Popławska, Hanna Konarowska, Wojciech Wysocki, Mirosław Zbrojewicz, Krzysztof Stelmaszyk

  

NOWOŚĆ - „Rodzina na Maxa”
Emisja: od 4 marca (sobota), godz. 21:00. Cały sezon dostępny w Polsat Box Go
Komediowy serial z podtekstem. Pod zabawnym tonem produkcji kryją się ważne wątki: jak stworzyć związek z dużą różnicą wieku? Co trapi dzisiejszych nastolatków i czym jest współczesna rodzina? Bohaterem jest 25-letni Max, który pewnego dnia spotyka kobietę swoich marzeń, Karolinę (Anna Smołowik), i szybko się w niej zakochuje. Ale ideał nie jest aż tak „idealny” - to matka trójki dorastających dzieci, mieszkająca pod jednym dachem z... eksteściową. Ani dzieci, ani eksteściowa nie będą zachwyceni pojawieniem się Maxa. On jednak nie podda się tak łatwo!
Odcinki (sezon 1): 13
Reżyseria: Maria Sadowska
Licencja: „Step Dave”, Nowa Zelandia, 2014-2015
Produkcja: TFP-TV&Film Production na zlecenie Telewizji Polsat
Obsada: Anna Smołowik, Nikodem Rozbicki, Mila Jankowska, Ewa Kasprzyk, Sonia Bohosiewicz, Filip Orliński, Grzegorz Małecki, Zofia Świątkiewicz, Maksymilian Zieliński

  

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Emisja: od 3 marca (piątek), godz. 20:00. Program dostępny także w Polsat Box Go
Uwielbiany przez widzów show, w którym gwiazdy wcielają się w piosenkarki i piosenkarzy i wykonują ich przeboje, przeszedł prawdziwą rewolucję. Zmienił się jeden z prowadzących, jury zmniejszyło się o jednego oceniającego, a w doborowej ekipie uczestników pojawił się wyłoniony w castingu amator. Osiemnasta edycja, ale zupełnie nowa odsłona!
Odcinki: 10
Prowadzący: Maciej Rock, Maciej Dowbor
Jury: Małgorzata Walewska, Paweł Domagała, Robert Janowski
Uczestnicy: Krzysztof Ibisz, Natalia Janoszek, Julia Kamińska, Daria, Katarzyna Kołeczek, Piotr Stramowski, Oskar Cyms, Daniel Jaroszek
Produkcja: Endemol Shine na zlecenie Telewizji Polsat

  

„Ninja Warrior Polska”
Emisja: od 28 lutego (wtorek), godz. 20:00
Światowy fenomen, który narodził się 25 lat temu w Japonii. Uczestnicy muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Każdy odcinek programu składa się z toru eliminacyjnego oraz półfinałowego. Czterech najlepszych uczestników z każdego odcinka przechodzi do wielkiego finału. Zwycięzca show otrzymuje tytuł Wojownika Ninja oraz 150 tysięcy złotych. Dotychczas w Polsce nikomu nie udało się ukończyć toru finałowego i zdobyć nagrody głównej. Wiosną 2023 roku w programie zobaczymy ponad 180 zawodników, wśród nich wiele kobiet, których liczba z sezonu na sezon stale rośnie. Jak zawsze pojawią się goście specjalni. Zapraszamy na siódmą edycję show.
Odcinki: 7
Prowadząca: Karolina Gilon
Komentatorzy: Jerzy Mielewski, Łukasz „Juras” Jurkowski
Produkcja: Jake Vision na zlecenie Telewizji Polsat

  

„Hell's Kitchen”
Emisja: od 1 marca (środa), godz. 21:00. Program dostępny także w Polsat Box Go
13 pasjonatów gotowania na kilka tygodni zamyka się w willi Hell’s Kitchen, żeby spróbować swych sił w piekielnej kuchni pod okiem mistrza Mateusza Gesslera. Szefowi w poskromieniu uczestników i koordynacji pracy będą pomagać sous chefowie: Martin Gimenez Castro, zwycięzca pierwszej edycji „Top Chef”, kultowego show Polsatu i Robert Kondziela. W każdym odcinku dwie drużyny - niebieskich i czerwonych zmierzą się z kulinarnym zadaniem, a zwycięska drużyna dostanie wyjątkową nagrodę - spotkania z niezwykłymi gośćmi, degustacje luksusowych produktów w ekskluzywnych miejscach, szkolenia z ekspertami. Zwycięzca zdobędzie 100 tysięcy złotych i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera.
Odcinki: 9
Gospodarz piekielnej kuchni: Mateusz Gessler
Produkcja: Jake Vision na zlecenie Telewizji Polsat

  

„Nasz nowy dom”
Emisja: od 2 marca (czwartek), godz. 20:00. Program dostępny także w Polsat Box Go
W pełnym wzruszeń i zdumiewających metamorfoz programie Polsatu od września 2013 roku wyremontowano aż 276 domów oraz mieszkań. Od dziesięciu lat ekipa fachowców pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor oferuje swoją pomoc potrzebującym i ciężko doświadczonym przez los ludziom. W dwudziestej edycji odwiedzi nowe miejsca, a widzowie poznają nowych bohaterów. Program daje nie tylko nowy, wymarzony dom, ale często jest impulsem do prawdziwej zmiany dotychczasowego życia.
Odcinki: 12
Prowadząca: Katarzyna Dowbor
Produkcja: Constantin Entertainment Polska na zlecenie Telewizji Polsat

  

„Przyjaciółki”
Emisja: od 2 marca (czwartek), godz. 21:00. Serial dostępny także w Polsat Box Go
Ciąg dalszy emocjonujących historii o przyjaźni kobiet, które mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Widzowie kochają przyjaciółki za pogodę ducha i w czwartkowe wieczory towarzyszą im od lat. Wiosną Inga, Patrycja, Anka, Zuza i Marta przeżyją wiele zawirowań i to takich, które trudno nam sobie wyobrazić. Do obsady serialu dołączają: Laura Breszka, Piotr Stramowski, Bartosz Opania i Ewa Skibińska. Nowe postacie to nowe wyzwania w życiu bohaterów 21. sezonu serialu.
Odcinki: 12
Reżyseria: Jacek Sołtysiak, Sylwia Rosak, Mirosław Gronowski
Scenariusz: Aneta Głowska, Magdalena Strzałkowska
Pomysł: Beata Pasek
Produkcja: Akson Studio na zlecenie Telewizji Polsat
Obsada: Małgorzata Socha, Madalena Stużyńska-Brauer, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska, Laura Breszka, Paweł Deląg, Ewa Kasprzyk, Bartłomiej Kasprzykowski, Adam Adamonis, Krzysztof Wieszczek, Piotr Janowski

  

„Ewa gotuje”
Emisja: od 4 marca (sobota), godz. 10:10. Program dostępny także w Polsat Box Go
Program kulinarny, w którym Ewa Wachowicz dzieli się z widzami tajnikami swojej kuchni. W 2023 roku na topie będzie kuchnia nostalgiczna, polegająca na powrocie do smaków i potraw przyrządzanych przez nasze mamy i babcie. Dla Ewy to żadna nowość, bowiem od lat sięga do sprawdzonych receptur z domu rodzinnego, a jej przepisy zawsze się sprawdzają.
Odcinki: 13
Prowadząca: Ewa Wachowicz

„Kabaret na żywo. Nowy skŁAD 2”
Emisja: od 5 marca (niedziela), godz. 20:00. Program dostępny także w Polsat Box Go
Widzowie zobaczą wyłącznie premierowe skecze! Dziennikarze „Faktów Autentycznych” podsumują bieżące wydarzenia społeczne i polityczne. Ich drapieżne komentarze nie oszczędzą nikogo. Widzów czeka też kontynuacja najśmieszniejszego w historii komediowego paradokumentu „Chyba Ty”. W tym sezonie perypetie bohaterów sięgną granic kabaretowego absurdu. Przepotężny bicz satyry na pewno nie ominie polskiej policji. Wspólnie z politykami i celebrytami nieustannie podrzucają tematy do żartów. Będzie śmiesznie, będzie odważnie, będzie grubo! Na scenie: Paranienormalni, Kabaret Czesuaf, Kabaret Chyba, Zdolni i Skromni, Agnieszka Litwin, Wojciech Tremiszewski i Przemysław „Sasza” Żejmo. Gościnnie wystąpią m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów.
Autorzy programu: Ewa Błachnio, Piotr Gumulec, Tomasz Nowaczyk, Łukasz Żak
Prowadzący: Ewa Błachnio, Piotr Gumulec

  

„Gliniarze”
Emisja: od 27 lutego (poniedziałek-piątek), godz. 17:00. Serial dostępny także w Polsat Box Go
Codzienny serial z gatunku docu-crime. Najnowsze odcinki to kolejne dramatyczne akcje, w których tytułowi bohaterowie stają do walki z najgroźniejszymi przestępcami. Poznajemy kulisy pracy operacyjnej i osobiste perypetie detektywów Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji. W czternastym sezonie telewizyjnego przeboju Polsatu do obsady dołączają Natalia Brudniak i Oliwia Bieniuk.
Odcinki: 60
Produkcja: Outset Films na zlecenie Telewizji Polsat
Obsada: Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz, Aleksander Mackiewicz, Monika Miller, Oliwia Bieniuk, Natalia Brudniak

„Pierwsza miłość”
Emisja: od 27 lutego (poniedziałek-piątek), godz. 18:00. Serial dostępny także w Polsat Box Go
Wiosenne wątki hitowego serialu Polsatu to nie tylko nowe perypetie doskonale znanych i lubianych postaci, lecz także nowe twarze, które wkraczają do ich świata. Do obsady dołączają Piotr Mróz, Paulina Holtz, Piotr Ligienza, Waleria Gorobets, Anastazja Małocha i Krystian Wieczorek. Jak mocno wpłyną na życie bohaterów?
Produkcja: ATM Grupa na zlecenie Telewizji Polsat
Obsada: Aneta Zając, Aleksandra Zienkiewicz, Anna Ilczuk, Honorata Witańska, Przemysław Sadowski, Wojciech Błach, Łukasz Płoszajski, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger, Maria Pakulnis, Ewa Gawryluk, Marek Siudym, Katarzyna Maciąg, Michał Koterski, Magdalena Wróbel, Magdalena Wieczorek, Filip Gurłacz, Michał Mikołajczak, Damian Kulec, Dominika Kryszczyńska, Przemysław Cypryański, Tomasz Oświeciński, Anna Pentz, Dagmara Bryzek, Dominik Smaruj, Igor Paszczyk, Rafał Kwietniewski, Paweł Okoński, Lech Dyblik, Mirosław Kropielnicki, Elżbieta Romanowska, Agnieszka Wielgosz, Halszka Lehman, Krzysztof Wieszczek

POLSAT - WYDARZENIA I PUBLICYSTYKA

„Wydarzenia”
Główne wydanie flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat emitowane jest codziennie o godz. 18:50. Przegląd najważniejszych informacji z kraju i ze świata widzowie mogą zobaczyć także od poniedziałku do piątku w wydaniu południowym o godz. 12:50 oraz o godz. 15:50.
Przez 15 lat „Wydarzenia” zdobyły zaufanie widzów i dziś należą do najważniejszych, najpopularniejszych programów informacyjnych w polskiej telewizji. Według badań są uznawane za najbardziej obiektywny serwis informacyjny w Polsce.

„Gość Wydarzeń”
Najważniejsza rozmowa dnia emitowana zaraz po głównym wydaniu „Wydarzeń” o godzinie 18:50. Najpopularniejszy program publicystyczny w Polsce, prowadzony przez Bogdana Rymanowskiego i Piotra Witwickiego. Gośćmi audycji są bohaterowie wydarzeń minionego dnia.

„Nowy Dzień”
Poranne pasmo Polsat News, a w nim informacje z kraju i ze świata, przegląd prasy, prognoza pogody, informacje sportowe oraz wieści ze świata show-biznesu. W audycji nie zabraknie rozmów z gośćmi - ekspertami, politykami, ale również artystami czy celebrytami. Pasmo „Nowy Dzień” prowadzą m.in. Beata Cholewińska, Małgorzata Świtała, Mariusz Abramowicz i Piotr Jędrzejek.

„Państwo w Państwie”
Emisja: niedziela, godz. 19:30
Jeden z najważniejszych programów interwencyjnych w Polsce, prowadzony przez Przemysława Talkowskiego. Piętnuje przypadki nadużywania prawa w relacjach: państwo-przedsiębiorca, państwo-obywatel. Dzięki działaniom programu m.in. dokonano istotnych zmian w przepisach, uchylono wadliwe decyzje urzędników, a dziesiątki spraw przeznaczono do ponownego rozpatrzenia. Za swoją pracę redakcja programu „Państwo w Państwie” była wielokrotnie nagradzana.

„Interwencja”
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 16:15
Magazyn reporterów Telewizji Polsat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Reporterzy magazynu nie pozostają obojętni na krzywdę zwykłych ludzi. Dla wielu ten program jest ostatnią szansą na pomoc i sprawiedliwość. Wsparcia uzyskują osoby, które walczą z nieuczciwymi pracodawcami i urzędnikami. Na pomoc mogą też liczyć ci najsłabsi, którzy sami nie są w stanie walczyć o swoje prawa. Zespół angażuje się również w sprawy pokrzywdzonych dzieci, biednych rodzin i prześladowanych zwierząt. Wiele osób, których historia została pokazana w magazynie, doczekało się pomocy ze strony innych ludzi bądź instytucji. Skuteczność zespołu sprawia, że każdego dnia do redakcji trafiają kolejne listy z prośbami o pomoc.

„Prezydenci i Premierzy”
Emisja: sobota, godz. 19:15
Program publicystyczny, w którym Jarosław Gugała rozmawia z osobami w przeszłości sprawującymi urząd Prezydenta lub Prezesa Rady Ministrów RP na najważniejsze tematy polityczne, społeczne i gospodarcze minionego tygodnia.

POLSAT - SPORT

Polsat Sport to najszersza i najbardziej zróżnicowana oferta transmisji sportowych na polskim rynku. Niezależnie od pory roku, każdy kibic znajdzie coś dla siebie w sześciu kanałach telewizyjnych oraz internetowej platformie streamingowej Polsat Box Go. Portfolio dyscyplin otwiera siatkówka z klubowymi rozgrywkami w Polsce i Europie, oraz meczami reprezentacji. Na fanów piłki nożnej czekają między innymi eliminacje Mistrzostw Europy, UEFA Champions League, Puchar Polski, Puchar Włoch czy Copa Libertadores. Kanały sportowe Polsatu transmitują także prestiżowe tenisowe turnieje Masters, cykl ATP Tour oraz legendarny wielkoszlemowy Wimbledon. Co tydzień kibice mogą też oglądać największe gwiazdy MMA i boksu. W ofercie sportowej Polsatu nie brakuje również lekkiej atletyki, kolarstwa, motorsportu, łyżwiarstwa oraz wielu innych dyscyplin, a także sportowej publicystyki na najwyższym poziomie.

CZWÓRKA (TV4)

„Love Island. Wyspa miłości”
Emisja: poniedziałek-piątek i niedziela, godz. 21:00. Program dostępny także w Polsat Box Go

Hitowy reality show wzmacnia ofertę programową Czwórki. Realizowany w rajskim otoczeniu hiszpańskiego Costa del Sol zapewnia najgorętsze emocje. Do walki o miłość, sławę i nagrodę główną stają singielki i single w wieku od 18 do 35 lat. Uczestnicy łączą się w pary, ale wyzwaniem dla zbudowanych relacji są stale pojawiający się nowi, atrakcyjni uczestnicy. Ci, których uczucie nie zostanie odwzajemnione, muszą opuścić program. Fani formatu z zapartym tchem śledzą rodzące się między uczestnikami uczucia, tym bardziej że dzięki aplikacji mobilnej mają realny wpływ na bieg wydarzeń. Czym zaskoczy siódma edycja?
Odcinki: 36
Produkcja: Jake Vision na zlecenie Telewizji Polsat
Prowadząca: Karolina Gilon

  

„Łowcy skarbów. Kto da więcej”
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 18:00. Program dostępny także w Polsat Box Go
Polska edycja światowego hitu, w którym tytułowi Łowcy skarbów - koneserzy i dealerzy antyków, designu i przedmiotów kolekcjonerskich - licytują między sobą, czasem bardzo wysoko, przyniesione do studia skarby uczestników programu. Oto zapomniane i zalegające w szufladach, na strychach i w piwnicach rzeczy - jak choćby szkło czy meble z czasów PRL lub „oldschoolowe” gadżety - uzyskują zaskakujące ceny i drugie życie w rękach nowych nabywców, a podczas poprzedzającej każdą licytację ekspertyzy i wyceny poznajemy fascynujące historie i tajemnice tych przedmiotów. Odkrywają je przed nami znakomici eksperci programu - profesjonaliści na rynku sztuki, antyków i wzornictwa, znawcy aukcyjnych trendów i wartości wystawianych na aukcje obiektów, od biżuterii i starodruków po szkło, porcelanę czy zabawki.
Produkcja: Polot Media na zlecenie Telewizji Polsat
Prowadzący: Paweł Orleański

 

POLSAT BOX GO

Polsat Box Go to tysiące seriali i filmów z całego świata, w tym 60 oscarowych przebojów, seriale premium i kinowe hity, 130 kanałów TV - także w jakości 4K, wybrane produkcje Telewizji Polsat i TV4 przed emisją w TV, informacje, rozrywka, bajki i najlepszy sport - Liga Mistrzów UEFA w Polsat Sport Premium, PKO BP Ekstraklasa w CANAL+ SPORT3 i 4, piłkarskie ligi zagraniczne i żużel w Eleven Sports, siatkówka, koszykówka i sporty walki w stacjach z rodziny Polsat Sport, tenisowy Wielki Szlem, wyścigi kolarskie, sporty zimowe w Eurosport.

W serwisie można oglądać całe sezony najnowszych polskich seriali: „Wotum nieufności” na podstawie powieści Remigiusza Mroza, „Lulu” w reżyserii Kingi Dębskiej, „Matkę” według pomysłu Igora Brejdyganta, „Rodzinę na Maxa” w reżyserii Marii Sadowskiej, 2. sezon „Kuchni” oraz pierwsze odcinki najświeższej nowości - komedii „Domek na szczęście” z Barbarą Kurdej-Szatan i Rafałem Zawieruchą.

Wszystko w jednym miejscu, w dowolnym czasie i na wybranym urządzeniu - gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Premiery najnowszych seriali w Polsat Box Go

„Bracia”
Premiera w Polsat Box Go: 8 marca
Przewrotna historia o rodzinie, miłości, zdradzie i namiętności. Bohaterami są czterej bracia. Najstarszy Piotr (Piotr Stramowski) - architekt i biznesmen, Alek (Mateusz Kościukiewicz) - psycholog-terapeuta, Wojtek (Damian Kret) - kucharz-marzyciel i Adam (Nikodem Rozbicki) - szalony muzyk, który rozkochuje w sobie wszystkie kobiety. Wybory przez nich dokonywane są trudne i nieoczywiste, tym bardziej że ogromny wpływ na ich życie ma surowy ojciec Jerzy (w tej roli Jan Frycz). Zdobycie kobiecego serca nie jest łatwe i każdy z tych młodych mężczyzn będzie musiał znaleźć własny klucz do serca tej jedynej.
Odcinki: 12
Reżyseria: Maciej Migas
Produkcja: MWM Media na zlecenie Telewizji Polsat
Producent kreatywny: Jolanta Trykacz
Obsada: Jan Frycz, Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Damian Kret, Nikodem Rozbicki, Katarzyna Gniewkowska, Dorota Landowska, Agnieszka Sienkiewicz-Gauer, Dominika Kachlik, Anna Smołowik, Aleksandra Grabowska

„Swaci”
Premiera w Polsat Box Go: 7 kwietnia
Scenariusz obfituje w zabawne dialogi oraz sielskie plenery polskiej wsi. Tytułowi swaci to rodzice małżonków Ani (Paulina Lasota) i Mateusza (Szymon Majchrzak). Dzieli ich wszystko, ale łączy najważniejsze - miłość do wspólnej wnuczki.
Ania i Mateusz decydują się na wakacje last minute. Swoją 7-letnią córkę Maję chcą zostawić pod opieką dziadków. W wyniku pomyłki z pomocą do opieki nad wnuczką przybywają zarówno pochodzący ze wsi rodzice Ani (Paweł Koślik, Beata Schimscheiner), jak i wielkomiejscy rodzice Mateusza (Monika Krzywkowska, Mariusz Kiljan). Zderzenie tych dwóch światów i wspólne mieszkanie w domku na prowincji spowoduje prawdziwą mieszankę wybuchową.
Odcinki: 16
Reżyseria: Konrad Piwowarski
Produkcja: Polot Media na zlecenie Telewizji Polsat
Obsada: Monika Krzywkowska, Mariusz Kiljan, Paweł Koślik, Beata Schimscheiner, Paulina Lasota, Szymon Majchrzak

„Teściowie”
Premiera w Polsat Box Go: 12 maja
Pełna humoru i zwrotów akcji produkcja komediowa, pokazująca w krzywym zwierciadle współczesne obyczaje oraz konflikty pokoleniowe.
Zawsze jest za wcześnie, żeby zostać dziadkiem czy babcią. A miłość do teścia i teściowej w przyrodzie występuje bardzo rzadko. Andżelika (Julia Wieniawa) i Lucjan (Ignacy Liss) ogłaszają, że zamierzają się pobrać i spodziewają się dziecka. Ich rodzice nie są z tego szczególnie zadowoleni, bo wobec jedynaków mieli inne plany. A kiedy przyszli teściowie już się spotkają, postanawiają zrobić wszystko, żeby do ślubu nie doszło.
Odcinki: 20
Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński
Produkcja: TFP-TV&Film Production na zlecenie Telewizji Polsat
Obsada: Cezary Pazura, Joanna Kurowska, Cezary Kosiński, Jolanta Fraszyńska, Julia Wieniawa, Ignacy Liss, Paweł Wawrzecki, Piotr Gąsowski, Małgorzata Rożniatowska, Krzysztof Tyniec, Magdalena Wójcik

  

 

KINOWE PRODUKCJE GRUPY POLSAT PLUS

„Zadra”
Premiera kinowa: 10 marca
Produkcja muzyczna o dziewczynie, która chce zaistnieć na kipiącej testosteronem scenie. Tytułowa „Zadra” to utalentowana dziewczyna z blokowiska, która walczy o uznanie raperów. Choć wydaje się być zwykłą nastolatką, przed mikrofonem zyskuje niesamowitą energię i charyzmę, dzięki którym potrafi porywać tłumy. W tym środowisku ciężko jednak o miejsce dla takich jak ona. Mimo to nie poddaje się i walczy o marzenia, ale przede wszystkim o lepsze jutro dla swojej rodziny. Na życie głównej bohaterki kluczowy wpływ ma także miłość.
Produkcja: TFP-TV&Film Production na zlecenie Telewizji Polsat
Obsada: Magdalena Wieczorek, Jakub Gierszał, Magdalena Różczka, Ignacy Liss, Margaret (Małgorzata Jamroży)

Filmy produkowane i koprodukowane przez Grupę Polsat Plus po ich emisji kinowej są premierowo pokazywane w Polsat Box Go. W styczniu do oferty serwisu weszły „Szczęścia chodzą parami”, 8 lutego premierę będzie miała „Miłość na pierwszą stronę”, a w najbliższym czasie także „Zadra”.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat