2023-01-19

Filmy dla dzieci online. Oferta Polsat Box Go dla całej rodziny

Najlepsze familijne produkcje do oglądania razem z rodzicami, babcią lub dziadkiem. Film dla dzieci może być rozrywką dla całej rodziny i wartościowym czasem, który maluch spędzi razem z najbliższymi. W ofercie Polsat Box Go jest wiele propozycji dla najmłodszych i nastolatków, ale które z nich spodobają się również starszym widzom? Sprawdź!

„Wilk, lew i ja”
Alma postanawia wrócić do krainy dzieciństwa. Jest to otoczony pięknym lasem stary dom, położony na malowniczej wyspie pośrodku jeziora w dzikich ostępach Kanady. Wychowywała się tu ze swoim dziadkiem, który uczył ją o przyrodzie i życiu w zgodzie z naturą. Wkrótce dziewczyna natrafia na dwójkę niezwykłych nieznajomych: małego wilczka i urocze lwiątko. Alma zabiera je do domu i zostaje ich opiekunką. Okazuje się jednak, że zwierzaki są poszukiwane i na trop Almy wpadają leśni strażnicy. Czy dziewczyna będzie mogła liczyć na pomoc najbliższych?

Oglądaj Wilk, lew i ja online na polsatboxgo.pl

„Mikołajek”
Mikołajek to chłopiec, który ma wielu przyjaciół oraz mnóstwo energii do zabawy. I jak to zwykle bywa ze świetnymi pomysłami małych chłopców, dorośli nie wiadomo dlaczego uważają je za zupełnie nieodpowiednie. Dlatego zarówno przyjaciele Mikołajka, jak i on sam, wciąż pakują się w kłopoty, choć bardzo się starają być grzeczni. Pewnego dnia chłopiec podsłuchuje jednak rozmowę rodziców, z której wnioskuje, że będzie miał braciszka...

Oglądaj Mikołajek online na polsatboxgo.pl

„Jak rozmawiać z psem”
Oliver to dwunastoletni technologiczny geniusz. Jego najlepszym przyjacielem jest pies o imieniu Henry. Niestety chłopiec nigdy nie wie, co kołacze się po głowie zwierzaka, gdy ten do niego szczeka. Ale on to zmieni! Pewnego dnia Oliver przeprowadza eksperyment, w wyniku którego słyszy myśli własnego psa. Szybko się okazuje, że ta dwójka ma ze sobą mnóstwo wspólnego, a na pierwszym miejscu jest miłość do naleśników! Za rogiem czyha jednak niebezpieczeństwo: na trop chłopca i jego pupila wpadają podejrzani ludzie, którym bardzo zależy na poznaniu tajników telepatycznego eksperymentu. Oliver i Henry ruszają do akcji!

Oglądaj Jak rozmawiać z psem online na polsatboxgo.pl

„Detektyw Bruno”
Historia ośmioletniego Oskara, wielkiego fana serialu „Detektyw Bruno”. Chłopiec mieszka w rodzinnym domu dziecka i w dniu urodzin znajduje kopertę, zawierającą wskazówkę prowadzącą do ostatniego ukrytego przez jego rodziców prezentu. Decyduje się wynająć najlepszego znanego sobie detektywa, by ten pomógł mu rozwiązać zagadkę. Jednak serialowy śledczy to w rzeczywistości Bruno Księski - wypalony, cyniczny i nielubiący dzieci aktor, przeżywający właśnie wielki kryzys wizerunkowy. Jak zmieni go spotkanie chłopca?

Oglądaj Detektyw Bruno online na polsatboxgo.pl

„King: Mój przyjaciel lew”
Nastoletnia Inés i jej brat Alex znajdują w domu małe lwiątko, które, jak dowiadują się z wiadomości telewizyjnych, uciekło z lotniska. Niespodziewany gość, któremu nadają imię King, szybko staje się ich najlepszym przyjacielem. Gdy okazuje się, że jest poszukiwany i grozi mu niebezpieczeństwo, dzieciaki postanawiają pomóc mu wrócić do jego prawdziwego domu. W realizacji tego szalonego i odważnego planu może wesprzeć ich tylko jedna osoba: zwariowany dziadek Max, z którym wspólnie wyruszają w pełną przygód podróż.

Oglądaj King: Mój przyjaciel lew online na polsatboxgo.pl

„Gang zwierzaków”
Gdy w mieście przyszłości władzę przejmują zbuntowane roboty, ludzie muszą natychmiast opuścić miasto. Grupa rozpieszczonych, przyzwyczajonych do luksusów zwierzaków domowych nie bardzo umie radzić sobie bez swoich opiekunów. Co innego bezpański pies Roger. Zna ulice jak własną kieszeń i bez nadzoru ludzi łatwo potrafi zdobyć smaczne kąski i wywieść w pole mechanicznych stróżów prawa. Wkrótce jednak nawet on zaczyna tęsknić za ludźmi, bo roboty planują zburzenie całego miasta. Roger, jego przyjaciel Bob, czyli robot o gołębim sercu, oraz inne zwierzaki muszą połączyć siły w walce o swoje domy, miasto, może nawet cały świat, a przy okazji o swoich kochanych opiekunów.

Oglądaj Gang zwierzaków online na polsatboxgo.pl

„Wiki i jej sekret”
Ośmioletnia Wiki, wraz z tatą, przeprowadza się do małego miasteczka w górach. Choć nowe miejsce jest pełne uroku, dziewczynka tęskni za dawnym życiem. Pewnego dnia dostaje od sąsiada niezwykły prezent: małego, cudownego szczeniaka. W tajemnicy przed tatą zabiera go do domu. Tak zaczyna się historia niezwykłej przyjaźni z wyjątkowym zwierzęciem. Kiedy dziewczynka dowiaduje się, że jej pupil na czterech łapach to nie zwykły psiak, a wilcze szczenię, i że nie będzie mogła go zatrzymać, za nic w świecie nie chce się z tym pogodzić. Jak w obliczu tego niespodziewanego odkrycia potoczą się ich dalsze losy?

Oglądaj Wiki i jej sekret online na polsatboxgo.pl

„Czworo dzieci i Coś”
Alice i David zabierają czwórkę dzieci z poprzednich związków na wspólny wyjazd, by powiedzieć im, że zamierzają wziąć ślub. Niestety dzieci nie przepadają za sobą. Róża uwielbia czytać, a jej młodszy brat Robert to nieco gapowaty wrażliwiec. Starsza „przyszywana” siostra Psujka ciągle im przeszkadza. Jedyną osobą, która łączy tę skłóconą trójkę jest Magdalenka, młodsza córeczka Alice. Pierwsze wspólne wakacje zapowiadają się jako ciąg kłótni i nieporozumień, aż do dnia pikniku, kiedy dzieci znajdują na plaży magiczne i bardzo zrzędliwe…COŚ. Zabawna kudłata istota ma niezwykłą moc spełniania życzeń. Czarny charakter Tristan odkrywa sekret dzieci i chce zdobyć stworzenie na własność…

Oglądaj Czworo dzieci i Coś online na polsatboxgo.pl

„Skarb Mikołajka”
W życiu Mikołajka najważniejsi są: mama, tata, szkoła i przyjaciele - banda nierozłącznych kumpli, bez których wszystko inne nie ma sensu. Kiedy więc tata chłopca awansuje i rodzina musi przeprowadzić się na dalekie południe, Mikołajek wpada w rozpacz. Bo jak tu wyobrazić sobie świat bez najlepszych przyjaciół? Bez wspólnych psot, zabaw i żartów? To po prostu niemożliwe. Dlatego, by zapobiec nieszczęściu i wpłynąć na decyzję rodziców, Mikołajek wraz z ekipą wyrusza na poszukiwanie zaginionego skarbu. Wierzy, że odnalezione bogactwo pozwoli mu pozostać w domu i zatrzymać nieuchronną przeprowadzkę.

Oglądaj Skarb Mikołajka online na polsatboxgo.pl

„Lena i Śnieżek”
Para niezdarnych złodziejaszków kradnie białe lwiątko i próbuje dostarczyć je do bogatego kolekcjonera zwierząt. Nic nie idzie jednak zgodnie z planem i maluch ucieka. Przypadkiem znajduje go nieśmiała nastolatka, która dopiero co przeprowadziła się do nowego miasta. Zwierzak, któremu Lena nadaje imię Śnieżek, szybko staje się jej najlepszym przyjacielem. Dziewczynka boi się jednak, że lwiątko może jej zostać odebrane i dlatego postanawia ukrywać je przed tatą i resztą świata. Kiedy jednak zdradza swój sekret niewłaściwej osobie, zaczynają się kłopoty, a na trop Śnieżka ponownie wpadają złodzieje i ich zleceniodawca.

Oglądaj Lena i Śnieżek online na polsatboxgo.pl

Pełna oferta seriali i filmów dla dzieci na stronie Polsat Box Go.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat