2024-02-05

Dramatyczne zwroty akcji w 23. sezonie serialu „Przyjaciółki”

Jakie zmiany w życiu głównych bohaterek i ich najbliższych zdradził spot ramówkowy? Finał poprzedniej serii przyniósł kilka zaskakujących i tajemniczych wydarzeń. Pojawienie się Dorotki, seks Ingi z przyjacielem, powrót Patrycji do męża i odgłos wypadku na drodze Anki do nowego życia? Co przynosi im przyszłość? „Przyjaciółki” od 7 marca w czwartek o godz. 21:10 w Polsacie

Tajemnice scenariusza
Zwiastun oferty seriali Polsatu na wiosnę 2024 roku zaprezentował zarówno nowe produkcje, jak i te, które już dawno znalazły miejsce w sercach widzów. Wśród tych drugich nie mogło zabraknąć „Przyjaciółek”. Co zapowiedź nowego sezonu zdradziła na temat wydarzeń, które scenarzyści przygotowali dla każdej z bohaterek?

Fizyczne i emocjonalne wyzwanie
Anka na wózku inwalidzkim! Walka o powrót do zdrowia po wypadku przynosi olbrzymią frustrację, ale kobieta może liczyć na chwile uśmiechu i spokoju dzięki wsparciu przyjaciółek w tej trudnej sytuacji. Który z mężczyzn, Paweł czy Miłosz, stanie u jej boku i poda jej pomocną dłoń?

Niewyjaśnione zarzuty
Nagłe aresztowanie Wiktora pod zarzutem usiłowania zabójstwa zmieni życie Patrycji i Mikołaja. - Niczego się nie boję. Jestem niewinny! - zapewnia swojego adwokata. Ale kogo dotyczy ta sprawa i jaka jest prawdziwa rola Jeleńskiego w tym przestępstwie? Czy po kryzysie w małżeństwie będzie mógł liczyć na wsparcie żony?

Czy to jest przyjaźń?
Wbrew wcześniejszym zapewnieniom relacja Ingi z Borysem zmienia się po tym, kiedy doszło do ich zbliżenia. Kobieta początkowo traktowała to niezobowiązująco, ale sądząc z niezręczności w ich rozmowach, teraz w grę wchodzą powoli również głębsze emocje. Czy dla niego seks nie miał znaczenia? Czy otworzy serce dla Gruszewskiej? A może jest związany z kimś innym?

Na rozdrożu
Porad na temat tych relacji udziela Indze Dorotka. Jej mocne ponowne wejście do serialu na pewno wiele zmieni. Pewna siebie kobieta skrywa swoją przeszłość, ale najwyraźniej nie była ona łatwa, skoro musi wprowadzić się z dzieckiem do mieszkania Ingi. W swoim stylu robi to z zaskoczenia. Co stoi za jej negatywnymi wypowiedziami o facetach?

Nowe odcinki serialu Przyjaciółki od 7 marca 2024 roku w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat