2024-01-03

Co dalej w serialu „Przyjaciółki”? Fani zgadują dalsze perypetie

Internauci przewidują, jak potoczą się losy Anki, Ingi, Patrycji. Czego się spodziewają w 23. sezonie? Poprzedni zakończył się kilkoma zwrotami akcji, zarówno uczuciowymi, zawodowymi, jak i osobistymi. Do tego doszło do powrotu Dorotki. Zanim dowiemy się, co zaplanowali scenarzyści, oddajemy głos fanom serialu „Przyjaciółki”, którzy zgłaszają swoje pomysły.

Co z Anką?
Po finałowym odcinku widzowie mieli wątpliwości, jak potoczą się losy Strzeleckiej, ze względu na sugestię wypadku samochodowego. Ulgę w niepokoju przyniosła zapowiedź realizacji kolejnego sezonu z udziałem Magdaleny Stużyńskiej-Brauer w serwisach społecznościowych serialu. Jak więc scenarzyści rozwiążą ten wątek? „Niech zgadnę. Albo to będzie zły sen, ewentualnie Miłosz zginie i Anka wróci do Pawła...”, „Zostanie sparaliżowana, a Miłosz zginie?”, „Mam nadzieję, że oboje z przeżyją” - prześcigają się fani serialu. Nie są też zgodni co do tego, który z mężczyzn lepiej pasuje do tej bohaterki. „Mi się ten Miłosz bardziej podoba niż Paweł. Mam wrażenie, że była z mężem jedynie z przyzwyczajenia, a Miłosz po prostu na nią zasługuje”, „Paweł zrobił źle, ale czy ucieczka do kogoś nowego zapewni Ani szczęście? Błąd Pawła był pretekstem dla Anki. Znowu zabrakło rozmowy. Lepsze jest zawsze wrogiem dobrego” - piszą fani. „Robi to samo co Paweł kiedyś, mega to słabe” - dodają inni, przypominając zdrady Strzeleckiego. Ale jak zauważają niektórzy, po prostu „należy jej się szczęście”. Czy jest na to szansa?

Patrycja na rozdrożu
Zaginięcie męża wywołało w granej przez Joannę Liszowską bohaterce lawinę uczuć. A już niemal była zdecydowana na rozstanie i nową sercową przygodę ze swoim terapeutą, który też nie pozostał obojętny na jej wyznania... Czy jej rozterki będą jednym z wiodących wątków? „Patrycja może mieć teraz huśtawkę emocjonalną między Wiktorem a Adrianem. Terapii ciąg dalszy w kolejnym sezonie...”, „Ten Wiktor zachowuje się jak mały chłopiec. Jest kapryśny, arogancki i zmienny jak chorągiewka na wietrze. Dlaczego Patrycja wciąż mu matkuje? Toż terapię pod kątem toksycznego związku już przeszła…”, „Poza tym dlaczego Mikołaj mówi do niego „tata”?” - dociekają fani.

Inga i jej mężczyźni
„Sezon bez romansu Ingi to sezon stracony” jak piszą niektórzy. 22. seria zostawiła fanów z odważną decyzją o połączeniu przyjaźni z Borysem z seksem. Czy będzie z tego coś więcej i w końcu to mężczyzna, przy którym ustatkuje się bohaterka grana przez Małgorzatę Sochę? Wielbiciele serialu nie są zgodni. „Tak, w końcu porządny facet”, „Po tym jak go Inga przedmiotowo potraktowała, to oby nie”, „Znając dotychczasowe scenariusze, będzie z nią, ale niedługo” - sugerują. A jeżeli nie ona, to kto? „Bardziej pasuje do Marty”, „Pewnie będzie wątek Marta, Inga, Borys” - zgadują niektórzy.

Co jeszcze nowego?
Aby się tak stało, w serialu musiałaby się ponownie pojawić postać kreowana przez Laurę Breszkę. „Niech wróci razem z Brunem”, „Czekam na starcie Dorotka - Marta” - piszą internauci, bo finałowy odcinek przyniósł też powrót jednej z bardziej wyrazistych postaci drugoplanowych. „Myślę, że Dorotka namiesza w następnym sezonie. Przynajmniej tak wynikało z wejścia Dorotki i komentarza w kierunku Dagmara”, „A mnie się zdaje, że oni będą parą”. Jak więc rozwinie się ten wątek? Co dalej z małżeństwem Nur i Staśka? Czy pojawią się inne ciekawe postacie? Dowiemy się już wkrótce…

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat