2023-11-23

„Przyjaciółki”: Dorotka znów sieje zamęt. Dlaczego wróciła?

Agnieszka Sienkiewicz dla POLSAT.PL o ponownej obecności na planie produkcji. Jak odnalazła się w odgrywanej przez wiele sezonów roli? Jakie emocje towarzyszyły aktorce podczas nagrań po dwuletniej przerwie? Jakich niespodzianek mogą spodziewać się widzowie po wielkim powrocie serialowej Dorotki? „Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Polsacie.

Powrót ulubienicy widzów
Agnieszka Sienkiewicz w specjalnej rozmowie zdradza, co robi jej bohaterka w finałowym odcinku 22. sezonu, który jest dla  niej nie końcem, ale początkiem. - Myślę, że Dorotka wprowadzi jakiś swój zamęt. Ona ma taki styl bycia, więc tego nie unikniemy - mówi. - Jestem pewna, że scenarzystki i scenarzyści wymyślą coś takiego, żeby te dwa lata kiedy jej nie było, kryły jakąś tajemnicę. Którą mam nadzieje, będziemy po kolei odkrywać. Powoli dowiemy się,  co się przez te dwa lata z tą bohaterką działo i przede wszystkim: dlaczego wróciła? - zapowiada aktorka.

  

Pierwsze ujęcia
Aktorka przyznaje, że podczas nagrań towarzyszyły jej wielkie emocje. - Ja bardzo tęskniłam za ekipą, koleżankami i kolegami aktorami, bo to jest takie cudowne miejsce do pracy i przyjazne, że trudno nie tęsknić - mówi w rozmowie w POLSAT.PL. Opowiada także o stresiezwiązanym z powrotem na plan i pięknym przyjęciu ekipy. - Po tych dwóch latach wracam z ogromną radością i pewną niepewnością, czy ja to będę jeszcze pamiętać? Czy będę potrafiła to zrobić? - zdradza.

Wielki powrót Dorotki w finale 22. sezonu! Emisja 266. odcinka serialu „Przyjaciółki” w czwartek 23 listopada o godz. 21:10.

  

„Przyjaciółki” - sezon 22, zobacz odcinek 266:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat