2023-09-21

„Przyjaciółki”: Wielki powrót po latach. Dorotka znów w serialu

Agnieszka Sienkiewicz ponownie w roli uwielbianej przez fanów. Pierwsze ujęcia! Tych, którzy stęsknili się za tą żywiołową postacią, ucieszy wiadomość, że wraca ona w 22. sezonie produkcji. Przypominamy tę bohaterkę i sprawdzamy, jakie perypetie przewidują dla niej twórcy serialu. „Przyjaciółki” i Dorota już wkrótce w Polsacie!

Jedna z przyjaciółek
Postać Doroty, szczerej i bezkompromisowej postaci przeplatała swoje losy z głównymi bohaterkami serialu, jednak zawsze była najbliżej Ingi za sprawą rozbicia jej w związku z byłym mężem Gruszewskiej - Andrzejem. Największą ambicją życiową tej bohaterki było posiadanie bogatego męża, który będzie ją utrzymywać na wysokim poziomie. Finalnie szczęście znalazła u boku prostego Sławka (Kacper Kuszewski), a jej postać przeszła spore transformacje osobowości i nawiązała szczerą relację z przyjaciółkami.

Charyzmatyczna postać
Dorotka była obecna w serialu „Przyjaciółki” przez 10 lat. Przygoda aktorki Agnieszki Sienkiewicz z produkcją zakończyła się na 208. odcinku, kiedy jej postać wyjechała do ukochanego Sławka na Zanzibar. Nic nie wskazywało na to, aby miała powrócić do serialu, co smuciło jej wielbicieli. Mimo to najwyraźniej stałe zagościła w sercach widzów, bo w mediach społecznościowych często powracało pytanie o jej powrót. Fani w końcu doczekali się!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat)

Dorota wraca
Na planie serialu pojawiła się Agnieszka Sienkiewicz. - Na Zanzibarze doszły mnie słuchy, że państwo tęskniliście za mną - mówi żartobliwie wchodząc w rolę. - To kapiące złoto i ten lok może oznaczać tylko jedno: jestem ponownie na planie serialu „Przyjaciółki”! - żartuje aktorka, zapraszając do oglądania serialu. Co Dorotka robi po powrocie do Warszawy, widzowie dowiedzą się już wkrótce.

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial