2023-07-29

„Przyjaciółki”: Czas zaskoczeń! Jakie zmiany w 22. sezonie?

Nowe perypetie ulubionych bohaterek widzów jesienią 2023 roku w Polsacie. Co czeka Ankę, Ingę, Martę, Patrycję i Zuzę? Po zaskakującym finale poprzedniej serii wiele może się zmienić w życiu każdej z nich. Jak potoczą się ich losy, związki, kariery? Jakimi tajemnicami i nowościami podzielą się ze sobą i z widzami. Uchylamy rąbka tajemnicy 22. sezonu serialu „Przyjaciółki”!

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatboxgo.pl.

W kobiecym kręgu
Nie ma w życiu nic cenniejszego niż osoba, z którą możesz dzielić swoje troski, radości i marzenia. Inga, Anka, Patrycja i Zuza są idealnym przykładem na to, że prawdziwa przyjaźń potrafi przetrwać wszystko. Fanom serialu trudno wyobrazić sobie czwartkowe wieczory bez „Przyjaciółek”. Na szczęście historia o wyjątkowej relacji kobiet, które wspólnie stawiają czoła codziennym wyzwaniom zarówno zawodowym, jak i osobistym ma ciąg dalszy. Nowe odcinki jesienią 2023 roku na antenie Polsatu!

Dramatyczna chwila
Zakończenie finałowego odcinka 21. sezonu wywołało wiele emocji. Po wyjątkowo zaskakującej ostatniej scenie większość fanów z niecierpliwością czeka na dalszy ciąg perypetii „Przyjaciółek”. Co wydarzy się w nowym sezonie?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Wyboista droga do szczęścia
Wspólna przyszłość Ingi (Małgorzata Socha) i Łukasza (Piotr Janowski) staje pod znakiem zapytania. Gruszewska rozumie, że zbyt szybko nazywała każde uczucie miłością i wchodziła w kolejne związki. Teraz chce się skupić na sobie i córkach. Musi jednak zmierzyć się z zawodowymi problemami. Nie z jej winy działalność Nail Baru może być zagrożona. Czy Inga straci ukochane miejsce pracy?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat)

Zaufanie i wsparcie
Paweł (Bartek Kasprzykowski) nie wierzy Sylwii (Natalia Lesz), która oskarża Ankę (Magdalena Stużyńska-Brauer) o romans z Miłoszem (Bartosz Opania). Strzelecka uważa, że nie warto ulegać chwilowym pokusom, bo łatwo stracić coś wartościowego, co budowało się całe życie. Zgadza się jednak na zawodową propozycję Miłosza i zostaje współprowadzącą program. Jak poradzi sobie w tej roli?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat)

Bolesne sekrety
Patrycja (Joanna Liszowska) toczy nierówną walkę z bulimią. Choć zapewnia wszystkich, że panuje nad chorobą, prawda okazuje się inna. Kochan ukrywa problemy nawet przed Wiktorem (Paweł Deląg), co odbija się na ich relacji. Nieocenione w tym czasie jest wsparcie bliskich, ale też profesjonalna pomoc. Czy Patrycja da sobie w porę pomóc? Czy będzie musiała zawalczyć nie tylko o siebie, ale i o związek?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Official_Pawel Delag (@paweldelag)

„Przyjaciółki”: Kiedy 22. sezon?
A co z Zuzą, za którą tęsknią nie tylko bohaterki, ale i widzowie? Czy Marta przezwycięży swoje lęki i dołączy do kręgu kobiet? Odpowiedzi na wszystkie pytania we wrześniu. Nowe odcinki zaskakują, wzruszają, momentami rozbawiają, a przede wszystkim potwierdzają, że choć nie zawsze jest łatwo, to mając tak wspaniałe przyjaciółki u boku, można poradzić sobie z wszystkimi wyzwaniami!

Producentem wykonawczym serialu według pomysłu Beaty Pasek jest Akson Studio. Za reżyserię nowego sezonu odpowiadają Jacek Sołtysiak Sylwia Rosak i Anna Kasperska. Autorkami scenariusza są Aneta Głowska i Magdalena Strzałkowska.

Nowe odcinki serialu Przyjaciółki jesienią 2023 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial