2023-05-19

„Przyjaciółki”: Fani komentują zakończenie 21. sezonu serialu

Zakończenie finałowego odcinka jednego z ulubionych seriali widzów Polsatu wywołało wiele emocji. Po wyjątkowo zaskakującej ostatniej scenie większość fanów z niecierpliwością czeka na dalszy ciąg perypetii „Przyjaciółek”. Co piszą w komentarzach po obejrzeniu dwunastego odcinka 21. sezonu? Jak mogą potoczyć się dalsze losy Ingi, Patrycji, Anki, Zuzy oraz Marty?

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatboxgo.pl.

Zaskakująca końcówka
Ostatnia scena finałowego odcinka dwudziestego pierwszego sezonu pokazuje test ciążowy, znaleziony przez Martę podczas pobytu w leśniczówce. Do której z zebranych tam pań należy? W komentarzach fani ochoczo zagadują: „Kto obstawia, która w ciąży?”. Poza imiennymi typami, na poszczególne bohaterki pojawiają się i również takie głosy: „A może wszystkie są”, „Ja myślę, że trzy będą: Ania Inga i Zuza”, „Czekam na kolejny sezon i teraz będę umierać z ciekawości, która w ciąży. I niech wróci na stałe Zuzka” - piszą internauci. Zdarzają się także zabawne komentarze: „Z tym testem ciążowym, to się okaże, że po prostu nie były wyrzucone śmieci po poprzednich lokatorach” - żartują fanki.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Inne wątki i najzabawniejsi bohaterowie
Poza sprawą domniemanej ciąży, widzów intryguje, także sprawa psa. „A co z Brunem?” - dopytują fani. Czy Marta odpuści, czy będzie dalej walczyć o ukochane zwierzę? Zaś najzabawniejsze momenty, według oglądających, dotyczą wątków Ingi... z byłymi partnerami. „Andrzej i Robert są najlepsi, zawsze mi poprawiają humor, oni czasami się zachowują jakby byli w związku”, „To był fajny epizod z tymi byłymi Ingi” - piszą.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat)

W oczekiwaniu na 22. sezon
Emisja ostatniego odcinka wiosną 2023 roku przyniosła nie tylko pytanie, co dalej, ale pozostawiła pustkę i niedosyt. „Strasznie szybko minął ten sezon... Teraz weź, ty czekaj do września. Ciężko będzie, ale da się radę”, „Za krótkie są te sezony”, „Obejrzane. Czekam na ciąg dalszy”, „Oglądam od pierwszego odcinka i mam nadzieję na następne sezony”, „O nieeeeee... będziemy tęsknić”, „Już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu”, „Czwartek bez przyjaciółek, to dzień stracony” - i takich wpisów jest najwięcej.

Dziękujemy za wspólne oglądanie 21. sezonu serialu Przyjaciółki w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial