2023-05-18

„Przyjaciółki” - odcinek 254: Która z was jest w ciąży?

Wypad do leśniczówki to idealny czas na wspólne pogaduchy, ale także przemyślenia. Ale niedługo wszystko w życiu dziewczyn może się zmienić. Marta znajduje test ciążowy, tylko do kogo on należy? Anka, Patrycja, Inga a może Zuza - która z nich spodziewa się dziecka? Każda ma powody do obaw, o których nie mówiła innym.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatboxgo.pl.

Ochota na kwaśne
Do Patrycji dzwoni mama Filipa i prosi o spotkanie. Okazuje się, że wyjeżdża z synem za granicę i zaczyna nowe życie bez przemocowego partnera. Dla chłopca jest to szansa na świeży start i odzyskanie jej uwagi. Mikołaj mimo zrozumienia sytuacji przyjaciela bardzo przeżywa rozstanie. Tymczasem Kochan ma zachcianki jedzeniowe. Czy apetyt na kwaśne smaki to kolejny objaw problemów z odżywianiem?

Wizyta lekarska
Anka nie czuje się najlepiej, ma zawroty głowy, jest osłabiona. Swój stan przypisuje sercu. Po wizycie u kardiologa okazuje się, że badania są wzorowe. Lekarz sugeruje jednak dalsze badania. W domu Maria poznaje Mariannę, dziewczynę swojego wnuka, Staśka. Młodzi nie kryją się ze swoim uczuciem i głośno konsumują związek.

Potrzeba stabilizacji
Gruszewska martwi się o ostatni seks z Łukaszem bez zabezpieczenia. Jest też mocno zmęczona zawirowaniami rodzicielskimi związanymi z Nisą. Partner obiecuje jej, że nastolatka niedługo wróci do Nepalu, jednak chwilę później otrzymuje od mamy dziewczynki prośbę o zajęcie się nią na czas jej wyjazdu. Teraz jego kolej opieki nad córką. Inga angażuje się w przygotowanie Marty na randkę z Borysem.

Jak to nazwać?
Zakończony wspólny projekt należy odpowiednio uczcić, dlatego Borys proponuje kolację i koncert. Sceptyczna wobec wspólnego wyjścia Marta przyjmuje zaproszenie, ale nazywa spotkanie randką - nie randką. Przed samym lokalem jednak tchórzy. Stale tęskni także za Brunem. Stara się pogodzić ze stratą czworonoga, chociaż Anka zapewnia ją o możliwości apelacji.

Owocny wyjazd
Na wspólnej kawie dziewczyny planują babski wyjazd poza miasto. Zuza zaprasza wszystkie koleżanki do leśniczówki, znajduje się także miejsce dla Marty. Podczas pobytu jest czas na przemyślenia i zwierzenia. Pojawia się jednak nieoczekiwane pytanie, związane ze znalezionym przez dekoratorkę testem ciążowym. Która z nich spodziewa się dziecka?

„Przyjaciółki” - sezon 21, zobacz odcinek 254:

Dziękujemy za wspólne oglądanie 21. sezonu serialu Przyjaciółki w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial