2023-04-27

„Przyjaciółki” - odcinek 251: Nieoceniona pomoc prawna

Anka walczy o dobro innych kobiet w byłej pracy, rozmawia z pracownicami i szuka podstaw do pozwu przeciwko Jędrzejowi, jednocześnie wspiera Martę pomocą prawną w kwestii psa. Inga szuka z Łukaszem chwili dla siebie, a Patrycja gubi się we własnych kłamstwach. Czy przyzna się do problemu z odżywianiem?

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatboxgo.pl.

Dobro czworonoga
Marta zbiera dowody i zeznania świadków przeciwko właścicielowi ukochanego psa. Planuje odzyskać Bruna. Z pomocą Ingi i Anki chce złożyć pozew. W domu dochodzi do kłótni między nią a mamą. - Znowu się wpakowałaś w kłopoty, a ja będę się za ciebie wstydziła - mówi Karolina, stanowczo odmawiając zeznań w sądzie. Czy to koniec dobrych relacji matki z córką? Za to Borys pozytywnie ją zaskakuje. Od razu zgadza się stanąć w sądzie po stronie Marty.

Z dala od prawdy
Patrycja nadal unika prawdy i odsuwa się od bliskich. Wiktor i Anka przyłapują ją na kłamstwie i zaczynają się mocno martwić. Do salonu Kochan przychodzi Marta. - Przyszłam cię przeprosić… Wcale tak o tobie nie myślę - mówi, starając się naprawić ich relacje. Fryzjerka przyjmuje przeprosiny i daje jej w prezencie zdjęcie z Brunem. Niedługo później podczas spotkania z Patrycją Inga i Anka zauważają jej podejrzane zachowanie oraz dziwne otarcia na rękach.

Walka o prawa
Anka rozmawia z koleżankami z pracy o molestowaniu, którego dopuścił się Jędrzej. Kobiety okazują prawniczce wsparcie, jednak nie są gotowe zeznawać w sądzie. Ich decyzja zmienia się, kiedy spotykają Miłosza. Zagubiony i bezrobotny reporter tylko robi dobrą minę do złej gry. Dwie z pań decydują się złożyć pozew, ale najpierw udają się do dyrektora studia. Mężczyzna właśnie straszy ich utratą pracy, kiedy do gabinetu wchodzi coraz więcej pracownic...

Nieudana randka
Problemy z córkami odbijają piętno na relacji Ingi z Łukaszem. Para postanawia podreperować związek kolacją przy świecach. Gruszewska długo się szykuje na tę okazję. Specjalna fryzura, sukienka, wino i pyszna kolacja - wszystko już gotowe do celebrowania wspólnych chwil, kiedy do drzwi puka nieoczekiwany gość, a potem drugi…

„Przyjaciółki” - sezon 21, zobacz odcinek 251:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial