2023-08-10

„Przyjaciółki” czeka niepokojący sezon, zdradza serialowa Anka

Magdalena Stużyńska-Brauer w rozmowie z POLSAT.PL opowiada co w serialu jesienią. Premiera nowego cyklu odcinków w czwartek 7 września o godz. 21:10. Zawodowy rozwój Anki to jeden z głównych wątków, jaki śledzą widzowie Polsatu. Jakie zmiany czekają na bohaterkę w 22. sezonie serialu „Przyjaciółki”? Co aktorka zdradza na temat dramatycznych losów bohaterek?

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatboxgo.pl.

Jakie wyzwania czekają na Ankę?
- W życiu mojej bohaterki będą bardzo duże zmiany... w życiu wszystkich bohaterek, będą bardzo duże zmiany - podkreśla Magdalena Stużyńska-Brauer w rozmowie z POLSAT.PL ujawniając, jakie to trudności czekają na serialową prawniczkę. - Zawodowo Anka będzie się rozwijać, będzie robić nowe rzeczy - mówi. Zdradza także, że w jej życiu prywatnym pojawi się nowa osoba.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat)

„Niepokojący” 22. sezon
- Będzie trochę dramatycznych sytuacji, będzie trochę napięcia, ale mam nadzieję, że widz za tym podąży - opowiada aktorka, nie zdradzając szczegółów tych wydarzeń. Z pewnością wyjaśni się tajemnica z ostatniego odcinka 21.sezonu, czyli to, która z kobiet jest w ciąży.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena Stużyńska (@magdalenastuzynska)

Siła kobiet
- Relacje między przyjaciółkami są niezwykle silne. - opowiada aktorka. - Przeżyją trudne doświadczenie, które tak naprawdę bardziej je połączy - tak mówi o nadchodzącym sezonie. Jak przyznaje, kluczem ich telewizyjnej „chemii” są pozytywne wibracje na planie.  - Nadal się lubimy i nadal nam się dobrze ze sobą pracuje - podkreśla.

Jakie to zwroty akcji i świeże postacie czekają, na bohaterki serialu? Co jeszcze mówi serialowa Anka? Obejrzyj wideo!

  

Przyjaciółki od 7 września w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial