2023-06-21

Magdalena Stużyńska-Brauer ma nową fryzurę. Zobacz!

Aktorka produkcji „Przyjaciółki” w innej odsłonie. Magdalena Stużyńska-Brauer po powrocie z wakacji zdecydowała się na zmianę fryzury. Efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych. Jak teraz wygląda serialowa Anka Strzelecka? Jak fotografię komentują fani artystki i co ona sama pisze na temat swojego wizerunku?

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatboxgo.pl.

Słońce we włosach
15 czerwca na instagramowym profilu serialu „Przyjaciółki” pojawiło się pytanie: „A może by tak Ance zrobić metamorfozę w kolejnym sezonie?”. Kilka dni później wcielająca się w rolę Strzeleckiej Magdalena Stużyńska-Brauer objawiła się na swoim profilu w nowej odsłonie. Z wakacji trafiła na fotel fryzjerski, a efekty pracy bardzo ją zadowoliły. „Dziękuję za to słońce we włosach i fantastyczną regenerację! Teraz mogę wracać do pracy” - napisała aktorka, a w komentarzu wytłumaczyła też powody, dla których zdecydowała się na cięcie: „Miałam zniszczone końce po całym sezonie pracy”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Magdalena Stużyńska (@magdalenastuzynska)

Pochlebne komentarze
Skrócenie włosów bardzo przypadło do gustu fanom artystki. „Ślicznie, świeżo i z klasą”, „Pięknie wyglądasz”, „Super zdjęcie” - napisali pod fotografią, a Natalia Lesz, która była obecna w obsadzie w 21. sezonie, zostawiła w komentarzu trzy serduszka.

Zuza po metamorfozie
Magdalena Stużyńska-Brauer to nie jedyna aktorka z obsady produkcji, u której doszło do zmiany fryzury. Na początku czerwca serialowa Zuza, czyli Anita Sokołowska, zdecydowała się nie tylko przyciemnić włosy, ale także wyraźnie je skrócić.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anita Sokołowska (@anita_sokolowskaa)

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial