2023-09-22

Powrót Dorotki komentuje Agnieszka Sienkiewicz. Wideo!

Wrażenia aktorki z pierwszego dnia ponownie na planie serialu „Przyjaciółki”. Po dwóch latach przerwy jej bohaterka powraca do scenariusza. W jakich okolicznościach mamy szansę zobaczyć ją w serialu? Czy tęskniła za produkcją, z która była związana 10 lat? Zobacz rozmowę POLSAT.PL z aktorką grającą Dorotkę - Agnieszką Sienkiewicz.

 Rola Dorotki

 - Jest to mój pierwszy dzień po powrocie i jestem podekscytowana i przekonana, że jak się pojawi się moja bohaterka to namiesza w życiu pozostałych, pewnie głównie w życiu Ingi - zapowiada Agnieszka Sienkiewicz, przypominając wcześniejsze zatargi Dorotki z głównymi postaciami. Aktorka zaprasza do śledzenia tego, co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu „Przyjaciółki”.

Z powrotem na planie
Specjalnie dla POLSAT.PL między ujęciami Agnieszka Sienkiewicz wita się z fanami serialu, nie kryjąc swojej ekscytacji tym powrotem. Czy jest stęskniona za postacią Dorotki równie mocno co widzowie formatu? Zobacz wideo! 

  

Wspólne zdjęcia z aktorami serialu pokazują, że oni również stęsknili się za Agnieszką Sienkiewicz i jej powrót do ekipy przebiega w świetnej i, jak przystało na ten tytuł, przyjacielskiej atmosferze.

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial