2024-04-10

Ela Romanowska: Bardzo często zdarza mi się uronić łezkę

Prowadząca o wyzwaniach przy pracy na planie programu „Nasz nowy dom”. W 22. sezonie jest dwa razy więcej odcinków niż w poprzednim, co oznacza nie tylko więcej pracy, ale też emocji i wzruszeń. W specjalnej rozmowie z POLSAT.PL Ela Romanowska opowiada o swoich wrażeniach. Błyskawiczne pięciodniowe remonty w środę i czwartek o godz. 20:05 w Polsacie.

Silne emocje na planie
Na początku każdego odcinka Ela Romanowska spotyka się z bohaterami, z którymi rozmawia o ich życiu. - Ja jestem dość emocjonalną osobą, nie ma co tu ukrywać. Bardzo często zdarza mi się uronić łezkę, ale z drugiej strony, czy to jest takie złe? To jest ludzkie, nie wyobrażam sobie, że poznaję rodzinę, ona się otwiera, a ja stoję z niewzruszoną miną. Nie wyobrażam sobie, że miałabym te emocje zachować gdzieś głęboko - opowiada w rozmowie z POLSAT.PL.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Szczególni bohaterowie odcinków
Prowadząca program „Nasz nowy dom” podkreśla wyjątkowość osób, z którymi ma okazję się spotkać, aby ogłosić im radosną nowinę o remoncie. - To są niesamowici ludzie z niesamowitymi historiami. Towarzyszą temu ogromne emocje - zaznacza Ela Romanowska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Jeszcze więcej pomagania
W 22. sezonie odcinki emitowane są dwa razy w tygodniu - w środę i czwartek o godz. 20:05. Dzięki temu ekipa pomaga w trakcie serii większej liczbie rodzin. - Wszyscy się bardzo tym ekscytujemy. To dwa razy więcej pracy w krótkim obrębie czasu, ale nie przeraża nas to - mówi w imieniu reszty ekipy prowadząca.

  

Nasz nowy dom w środę i czwartek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat