2024-04-17

Agnieszka Hekiert: Traktuję uczestników jak swoje dzieci

Trenerka wokalna „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” mówi o swoich technikach pracy w wywiadzie wideo dla POLSAT.PL. Ekspertka zajmuje się uczestnikami od pierwszej edycji show. Jak podsumowuje treningi z gwiazdami, które trwają już dziesięć lat? Jak program zmienił życie Agnieszki Hekiert? Nowe wcielenia „Najlepszych” w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Odpowiednie podejście do gwiazd
Agnieszka Hekiert opowiedziała o pracy nad metamorfozami w rozmowie, która odbyła się podczas nagrania specjalnego 200. odcinka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jak program wpłynął na rozwój trenerki wokalu? - Bardzo trzeba się tutaj dostosować, albo jakby poznać psychikę uczestników, ludzi na scenie. To mi bardzo otworzyło oczy na wiele aspektów. Na to, że nie zawsze jak człowiek jest zły, to znaczy, że jest zły. Zazwyczaj chodzi o to, że jest zestresowany. Te wszystkie aspekty poszerzyły mi takie trochę psychologiczne horyzonty - stwierdziła.

Praca nie tylko na sali treningowej
Trenerka wokalu kibicuje wszystkim podczas realizacji odcinków „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zazwyczaj wraz z choreografem Maciejem Zakliczyńskim i nauczycielem aktorstwa Marcinem Przybylskim monitoruje efekty wcześniejszych przygotowań. - Jak się z kimś pracuje, to chce się, żeby on był jak najlepszy na tej scenie. Potem, siedząc w pierwszym rzędzie, przeżywamy to wszystko. Widzę każdy drobiazg, jeżeli się jakiś tekst omsknie, coś się stanie rytmicznie. Oni czasami patrzą, jakby mówili „pomóż mi”, a ja nie mogę nic zrobić. Ale wysyłam energię, medytuję z nimi, podpowiadam tekst, szepczę cały czas wszystko, pokazuję wejścia, jak trzeba. Jestem totalnie aktywną trenerką. Traktuję ich jak takie moje dzieci - skomentowała.

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo