2024-04-12

Tak świętowali 200. odcinek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Kulisy jubileuszu show. Podczas nagrania wyjątkowego odcinka na widowni pojawili się między innymi Rafał Szatan, Ewelina Flinta, Jakub Gąsowski, Paweł Góral i Agnieszka Hekiert. Co mówili goście w wywiadach dla POLSAT.PL? Podejrzeliśmy, jak wyglądało świętowanie 200. odcinka? Nowe metamorfozy „Najlepszych” w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Pierwsze koty za płoty
Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wystartował 8 marca 2014 roku. Od początku jego istnienia w tworzenie metamorfoz zaangażowana jest nauczycielka wokalu Agnieszka Hekiert. - Wspomnienia związane z pierwszą edycją to jest przede wszystkim ogrom godzin spędzonych na planie, podczas ćwiczeń, przygotowań. Czasami siedzieliśmy i wybieraliśmy różne rzeczy, pomagaliśmy o pierwszej w nocy... Pamiętam, że miałam taką sytuację, ćwiczyłam wtedy do jakiegoś półfinału - opowiadała w rozmowie z POLSAT.PL. - Wszyscy się uczyliśmy, jak to w ogóle robić. To było dla nas bardzo, bardzo świeże w każdym elemencie tej układanki - dodała.

Emocjonalne powroty
Uczestnicy chętnie spotkali się w gronie produkcji, aby świętować 200. odcinek muzycznego show. Wspomnienia mają różne. Od stresujących przeżyć związanych z występami, po nawiązane przyjaźnie na długie lata. Kuba Szmajkowski, zwycięzca 19. edycji pojawił się w pierwszym odcinku „Najlepszych”, ale tylko jako gość. - Muszę powiedzieć, że ten czas odpoczynku był jednak zbyt krótki. Nie wyobrażałbym sobie wrócić tak na świeżo - mówił wokalista, który podkreślał, że praca nad wcieleniami jest wyczerpująca i angażująca.

Odczarować swój wizerunek
Ewelina Flinta zwróciła uwagę na fenomen programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Myślę, że dla widzów jest to bardzo interesujące, jak można się przeistoczyć, wejść w te inne buty, daną postać, danego artystę - skomentowała gwiazda. Jej zdaniem show pomaga w przedstawieniu swojej osoby na nowo. - Sama byłam wielokrotnie bardzo ciekawa. Podglądałam przede wszystkim moich kolegów, na przykład Łukasza Zagrobelnego - zdradziła.

Jak program wspominał Paweł Góral? Czego Jakub Gąsowski życzył produkcji na kolejne lata?

  

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo