2024-04-12

Jak się robi metamorfozy w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Zobacz z bliska kulisy piątego odcinka jubileuszowej serii „Najlepsi!”. W specjalnym materiale zrealizowanym dla POLSAT.PL, fani programu mają okazję przyjrzeć się, jak wygląda praca uczestników nad poszczególnymi postaciami. Widzowie mają dostęp do charakteryzatorni i innych miejsc poza sceną show. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Półmetek show
Uczestnicy serii „Najlepsi!” walczą o Złotą Twoją Twarz. W połowie rywalizacji sięgali po znane i lubiane hity gwiazd muzyki współczesnej i nie tylko. Gościem specjalnym piątego odcinka była Emilia Komarnicka-Klynstra, uczestniczka dwunastej edycji, która wystąpiła wraz ze Stefano Terrazzino. Widzowie oglądali metamorfozy takich artystów jak: Gloria Estefan, Krzysztof Krawczyk, Luis Fonsi i Demi Lovato, Joe Dassin, Skolim, Taylor Swift i Chubby Checker.

„Fajna dżaga z ciebie jest”
Po zwycięski czek sięgnęła Maria Tyszkiewicz, która wylosowała wcześniej akcję „wehikuł czasu”. Przemiana w Dodę i występ z utworem „Dżaga” najbardziej spodobał się jurorom i uczestnikom. To jak się w nią przeistoczyła i inne sceny z backstage'u „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” można zobaczyć w specjalnym materiale wideo POLSAT.PL.

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo