2024-04-11

Tłumy gwiazd w 200. odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Na scenie i na widowni pojawili się byli uczestnicy programu. Co jeszcze czeka widzów show? W specjalnej odsłonie produkcji wystąpi również Joanna Jabłczyńska, która zaprezentuje wyjątkową odsłonę metamorfozy w Marilyn Monroe. I to nie koniec celebracji jubileuszowego sezonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”... Emisja w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Sto lat!
200. odcinek programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zapowiada się wyjątkowo. Produkcja zadbała o to, by nie zabrakło niespodzianek na scenie. Jedną z nich są urodzinowe życzenia, wyśpiewane przez byłą uczestniczkę show - Joannę Jabłczyńską. Gwiazda, która wcieli się w Marilyn Monroe, sięga po znane wykonanie „Happy Birthday”. Nie obędzie się jednak bez zaskoczeń.

Goście nie zawiedli
Na widowni 20. edycji programu uczestnicy ze wszystkich wcześniejszych sezonów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Występy „Najlepszych” oglądali między innymi Jacek Kawalec, Joanna Liszowska, Jakub Zdrójkowski, Rafał Szatan, Andrzej Młynarczyk, Magda Narożna, Marek Kaliszuk, Ewelina Ruckgaber, Tomasz Ciachorowski, Beata Olga Kowalska, Michalina Sosna, Ewelina Flinta oraz Gosia Andrzejewicz i wielu innych.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

  

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo