2024-03-02

Premierowe odcinki i nowości Polsatu i TV4 w Polsat Box Go

Oglądaj online pozycje wiosennej ramówki stacji - przedpremierowo i bez reklam. W pakiecie Polsat Box Go Premium nowości serialowe, wielkie emocje i wyzwania uczestników nowych edycji programów oraz bliskie spotkania z gwiazdami. A po emisji w telewizji produkcje trafiają do pakietu z niewielką liczbą reklam - Polsat Box Go Start. Sprawdź!

Powrót ulubieńców
Przedpremierowo w serwisie można oglądać pierwsze odcinki najnowszych sezonów „Przyjaciółek”, „Pierwszej miłości” - zawsze na tydzień przed premierą telewizyjną. Dostępne są też pierwsze odcinki nowych sezonów seriali „Gliniarze”, „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, „Policjantki i Policjanci”, „Pomóż mi”, „Trudne sprawy”, „Dlaczego ja” i „Na ratunek 112”.

Premiery wiosny
W pakiecie Polsat Box Go Premium już teraz można obejrzeć cały sezon serialu „Bracia”, który od 8 marca ma zaplanowaną emisję na antenie Polsatu. Odcinki nowego serialu „Planeta Singli. Osiem historii” (pierwszy odcinek 3 marca), a także „Łowcy Skarbów. Kto da więcej” (premiera 4 marca) i „Pamiętniki z wakacji” (premiera 4 marca) będą trafiać do pakietu w dniu premiery telewizyjnej. Na tydzień przed premierą telewizyjną publikowane będą też odcinki serialu „Proceder” (premiera 8 kwietnia).

Najnowsze hity rozrywkowe i ulubione programy
W Polsacie i Czwórce, dostępnych w Polsat Box Go Premium, widzowie obejrzą najnowsze hity rozrywkowe i ulubione programy w dniu ich premier:
- „Love Island. Wyspa miłości” (premiera 4 marca)
- „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi” (premiera 8 marca)
- „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami” (premiera 3 marca)
- „Ewa gotuje” (premiera 2 marca)
- „Nasz nowy dom” (premiera 6 marca)
- „Stop! Drogówka” (premiera 9 marca).

Polsat Box Go - najlepsza rozrywka w prostych pakietach
Pakiet Polsat Box Go Premium, do którego trafiają nowości wiosennej ramówki Polsatu i TV4 przed emisją w TV, to także najnowsze polskie seriale na wyłączność, ponad 110 kanałów telewizyjnych, bogata biblioteka seriali i filmów, w tym hitów kinowych i tytułów oskarowych, a także programów rozrywkowych, informacyjnych oraz bajek. Promocyjna cena pakietu to 30 zł/30 dni.

Seriale i programy Polsatu online
Nowości po emisji w telewizji trafiają do pakietu z niewielką liczbą reklam - Polsat Box Go Start. Wybierając ten pakiet, widz zyskuje w bardzo atrakcyjnej cenie, zaledwie 30 zł za cały rok (2,5 zł/mies.), dostęp do ponad 40 tysięcy godzin ulubionych seriali i reality shows, wyjątkowej rozrywki i wielu ekscytujących nowości.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat