2024-04-15

Jakub Gąsowski: Tata ożywia ten program. Ma do tego dryg!

Były uczestnik „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” o wyjątkowym jurorze muzycznego show. W specjalnej rozmowie wideo z POLSAT.PL podczas nagrania 200. odcinka show aktor i wokalista wspominał udział w 19. sezonie produkcji. A jak ocenia tatę w roli sędziego wcieleń w edycji „Najlepsi!”? Nowe metamorfozy gwiazd w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Zabawa, a nie wyniki
Jakub Gąsowski brał udział w 19. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Choć, jak podkreśla, ostatecznie zajął ostatnie miejsce pod względem punktacji, przyznał w rozmowie z POLSAT.PL, że doskonale bawił się na scenie. - Było fenomenalnie. Ja to mówię na każdym kroku, każdy z nas to mówi. To jest fajne, bo myślę, że nie tylko tak mówimy, ale tak czujemy. Tu nie było takiego niezdrowego wyścigu szczurów - opowiadał aktor. - Jestem wdzięczny, że mogłem wziąć udział w programie wśród takich ludzi. Nawzajem się nakręcaliśmy i mogłem się od nich uczyć - dodał.

Przykład idzie z góry
Po przerwie do show wrócił ojciec Jakuba, Piotr. Tym razem jednak nie pełni roli prowadzącego, ale zasiadł w jury. - Cieszę się, że tata jest w programie. Bo jak bywam krytyczny jako syn wobec ojca, to muszę powiedzieć, że on nadaje się tutaj jak mało kto. Ma taki dryg, że ożywia atmosferę - mówił syn. Co podziwia najbardziej u sędziego? Jak prezenter rezonuje z widownią podczas nagrań „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo