2024-01-29

Bilety na „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”

Zapraszamy do niezapomnianego wieczoru pełnego magii, rytmu i gwiazdorskiego blasku! Jedno z najbardziej ekscytujących show tanecznych, powraca z nowym, niezwykłym sezonem, a my chcemy, abyście byli jego częścią! 14. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00.

Mnóstwo wrażeń i emocji
Nasi uczestnicy to nie tylko gwiazdy estrady, ale także profesjonalne tancerki i tancerze, którzy połączą talent, pasję i zaangażowanie, by stworzyć widowisko, którego nie zapomnicie przez długi czas. Każdy odcinek to niepowtarzalna podróż przez różne style taneczne, od romantycznego walca po energetycznego jive'a.

Jak zdobyć bilety?
Aby uczestniczyć w tej niezwykłej przygodzie tanecznej, wystarczy zakupić wejściówki już teraz! Miejsca są limitowane, więc nie zwlekajcie z decyzją. To idealna okazja na spędzenie wieczoru w towarzystwie bliskich, cieszenie się magią tańca i gwiazdorskim blaskiem. Pula biletów na kolejne odcinki będzie stopniowo uzupełniana.

Widzimy się!
Fenomenalne stroje, piękne makijaże, nowoczesna scenografia, a także prawdziwe muzyczne hity grane przez orkiestrę na żywo spowodują, że ten wieczór zapamiętacie na długo. Do zobaczenia na parkiecie Tańca z Gwiazdami - tam, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

Kup bilety na „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - sezon 14:
https://biletyna.pl/inne/Dancing-with-the-Stars-Taniec-z-Gwiazdami

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat