2024-02-27

Nowe postacie, pierwsze sprawy i kłopoty w serialu „Gliniarze”

Co czeka policyjne pary? Oprócz śledztw sporo zamieszania w prywatnym życiu. Nowy sezon to dramatyczne zbrodnie i wciągające dochodzenia, nagłe zwroty akcji i silne emocje, widowiskowe obławy policyjne i mrożące krew w żyłach sytuacje. Premierowe odcinki serialu „Gliniarze” od 4 września od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Polsacie.

Przestępcy nie śpią
Już w jednym z pierwszych odcinków Natalia i Kuba będą musieli rozwiązać sprawę morderstwa jubilera. I chociaż pierwsze ustalenia wskazują, że motywem zbrodni była zwykła kradzież, to okazuje się, że mają do czynienia z rozbudowaną siatką przestępców. Z kolei do Adama i Ewy powraca stara sprawa kryminalna. Detektywi stają w oko w oko z szaleńcem, który inspiruje i nakłania do przemocy młodych ludzi w imię zwycięstwa w grze. Czy tym razem uda się detektywom rozwiązać zagadkę do końca?

Gliniarze po służbie
Widzowie będą również mogli śledzić życie prywatne detektywów, które w ich przypadku miewa zarówno słodki, jak i gorzki smak. W życiu Krystiana pojawia się przyrodni brat. Chociaż sprawia on wrażenie poukładanego i sympatycznego chłopaka z dobrą pracą i narzeczoną, to szybko okazuje się to tylko grą pozorów. Adam postanawia znaleźć dla siebie zdrową odskocznię i ponownie mocno angażuje się w prowadzenie klubu judo, w którym osobiście prowadzi treningi dla trudnej młodzieży.

Próba charakteru
Kłopoty nie omijają również Natalii, która po odzyskaniu adoptowanego syna, ma problemy z alkoholem. Wszystko zaczyna się z pozoru niewinnie, od jednego drinka przed snem dla rozładowania stresu. Jednak z czasem funkcjonariuszka zaczyna sięgać po więcej, ukrywając to przed rodziną. Z pomocą przychodzą przyjaciółki Natalii, ale jej problemy zostają również odkryte przez szefostwo. Co z tego wyniknie?

Zgrana ekipa
Nowy sezon „Gliniarzy” to jednak przede wszystkim powrót dobrze znanych i lubianych bohaterów: Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Aleksander Mackiewicz, Natalia Brudniak, Monika Miller, Helena Chorzelska, Dariusz Dłużewski, Zbigniew Kozłowski, Oliwia Bieniuk, Przemysław Saleta, Lea Olesiak, Łukasz Strzałka, Radosław Rutkowski, Magdalena Soczawa, Robert Szewczyk, Bartosz Winiarski, Michał Głowacki i Aleksandra Fronczak. Producentem „Gliniarzy” jest Outset Films. 16. sezon serialu liczy 75 odcinków.

  

Gliniarze od 4 marca od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat