2024-02-06

„Gliniarze”: Zobacz pełne akcji i ryzyka fragmenty 16. sezonu

Zwiastun wiosennej oferty Polsatu uchylił rąbka tajemnicy kolejnych wydarzeń. Wśród polecanych pozycji programu są popularne seriale stacji, w tym oczywiście „Gliniarze”. Czy w kolejnym sezonie pojawiają się nowe postacie? Co wiemy o przeprowadzanych przez bohaterów śledztwach? Nowe odcinki od 4 marca od poniedziałku do piątku o godz. 17:00.

Bohaterowie w akcji
W 16. sezonie serialu „Gliniarze” nie zabraknie żadnego z ulubieńców widzów, którzy pracują w policyjnych parach. Natalia Nowak i Kuba Roguz, Olgierd Mazur i Krystian Górski, Adam Bogusz i Olga Lipska ponownie stają do walki z przestępcami wspierani przez innych Gliniarzy, niezawodnego informatora Artura Króla, techników oraz jednostki specjalne.

Nowe sprawy
Co o śledztwach prowadzonych nowych odcinkach zdradził zwiastun, zapowiadający serialowe produkcje Polsatu na wiosnę 2024 roku? „Gliniarze” nie raz będą musieli użyć broni, nie tylko jako „straszaka”. Czekają na nich sprawy dotyczące między innymi przestępczości zorganizowanej, zabójstw, handlu narkotykami, porwania dziecka. Będą pościgi samochodowe, ale i wyścig z czasem, aby ująć sprawców i ocalić potencjalne ofiary. A co czeka ich w życiu prywatnym?

  

16. sezon serialu Gliniarze od 4 marca od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat