2024-02-19

Ewelina Ruckgaber: Przyszłość Natalii pod znakiem zapytania

Aktorka opowiedziała POLSAT.PL o zwrotach akcji w scenariuszu „Gliniarzy”. Grana przez nią policjantka to jedna z ulubienic widzów Polsatu, która jest w tej produkcji od samego początku. Wiosną 2024 roku zdrowie i kariera Natalii Nowak zawisną na włosku. Co jeszcze o nowym 16. sezonie zdradza Ewelina Ruckgaber? Nowe odcinki od 4 marca od poniedziałku do piątku o godz. 17:00.

Zagrożenie zdrowia i nie tylko
Oprócz wątków kryminalnych, które przyciągają wielu fanów produkcji, w scenariuszu „Gliniarzy” jest też miejsce na prywatne życie funkcjonariuszy. U Natalii Nowak to właśnie ten aspekt przyniesie najbardziej dramatyczne wydarzenia. - Będzie miała pewien bardzo duży problem zdrowotny - zdradza Ewelina Ruckgaber w rozmowie z POLSAT.PL.

„Gliniarze” bez Natalii?
Na razie przyszłość policjantki jest owiana tajemnicą, ale aktorka zgodziła się powiedzieć nieco więcej, bo w tym przypadku będzie to miało wpływ na pracę Natalii. - Trochę na własną odpowiedzialność się do tej sytuacji doprowadziła. Można się zastanowić, o jaką używkę chodzi, bo tyle myślę, że mogę zdradzić. Natomiast proszę trzymać kciuki za Natalię, bo od tego, czy ona się wyleczy, zależy to, czy będzie dalej pracować w policji, czy nie - ujawnia aktorka.

16. sezon serialu Gliniarze od 4 marca od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat