2024-04-22

Anita Sokołowska: Dla mnie brat przekroczył swoje granice

Aktorka opowiada o specjalnym występie z dwoma partnerami w „Tańcu z Gwiazdami”. W ósmym odcinku show najważniejszym dla pary numer 10 tańcem był ten z bratem gwiazdy. Jak Anita Sokołowska i Jacek Jeschke wspominali treningi z Leszkiem? Czy byli zadowoleni z efektów pracy nad walcem wiedeńskim? „Dancing with the Stars” w niedzielę od godz. 20:00 w Polsacie.

Brat w zupełnie nowym świecie
Do tańca z bliską osobą Anita Sokołowska zaprosiła wyjątkowego mężczyznę. Jak Leszek odnalazł się w świecie, który do tej pory znał tylko z opowieści? - Mój brat jest wojskowym. Człowiekiem, który nie ma nie ma nic wspólnego z show-biznesem, tą przestrzenią. To, że on w ogóle się zgodził, miał odwagę przekroczyć też swoje granice wystąpienia przed dwumilionową publicznością, jeszcze wytańczenia kroków walca, którego nie znał... Dla mnie to jest bardzo odważne, wzruszające i bardzo za to mojemu bratu dziękuję - mówiła aktorka po zakończeniu emisji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Zaangażowanie to podstawa
Za występ trio otrzymało 38 punktów. Jacek Jeschke wrócił wspomnieniami do intensywnych prób, które, jak się okazało, odbywały się nawet nocą. Wszystko po to, żeby brat nie zawiódł Anity. - W ogóle nie czułem po nim stresu. Powiem, tak kolokwialnie, on wszedł w ten program jak w masło. Bardzo się angażował, przychodził jak mógł na te treningi. Czasami zostawaliśmy do dwudziestej trzeciej, bo tak tylko mógł przychodzić wieczorami. On się tym cieszył i my też się tym cieszyliśmy. Jak stałem na tych schodach z boku i Anita tańczyła z bratem to sam się wzruszałem - wyznał tancerz.

  

Foto: materiały prasowe Telewizja Polsat / AKPA: Mieszko Piętka, Jacek Kurnikowski

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat