2024-04-22

Rafał Maserak: Wielkie emocje, stres, ale i szczególny moment

Debiutujący w 14. edycji programu „Tańca z Gwiazdami” w roli jurora skomentował w rozmowie z POLSAT.PL wydarzenia ósmego odcinka. Z jakich powodów ważne dla gwiazd były występy na parkiecie z bliskim im osobami? Jak Rafał Maserak ocenia te momenty w rywalizacji o Kryształową Kulę? „Dancing with the Stars” w niedzielę od godz. 20:00 w Polsacie.

Odrobina oddechu dla gwiazd
Rywalizacja o Kryształową Kulę się zaostrza. Gwiazdy w ósmym odcinku miały okazję zaprosić na parkiet swoich najbliższych. Jak ten motyw przewodni ocenił Rafał Maserak? - Te występy wprowadzają bardzo dużo emocji. Dla tych gwiazd, które są tutaj w programie trzy miesiące, jest to też taki oddech. Te osoby wprowadzają taki świeży klimat, ale też jest stres i dla tych osób jest myślenie, żeby nie zawieść tej drugiej osoby. Uważam, że to jest fajny moment w programie dla gwiazd i dla tancerzy. Super, że coś takiego jest - skomentował juror.

Przyjaźń z parkietu przetrwała lata
Na widowni zasiadła Ela Romanowska, była uczestniczka „Tańca z Gwiazdami”, która miała okazję tańczyć z Rafałem Maserakiem. Duet doszedł do finału piątego sezonu, ale ostatecznie trofeum trafiło do Anny Karczmarczyk i Jacka Jeschke. Rafał Maserak odnotował jednak wizytę prowadzącej program „Nasz Nowy Dom”. - Z Elką tutaj żeśmy tak wyginali ciało, że ojejku. Moglibyśmy konkurować tutaj z tymi parami. Super wspomnienia. Do dnia dzisiejszego mamy połączenie, więc super. Fajnie, że Ela tutaj była i mogłem ją zobaczyć - powiedział w rozmowie z POLSAT.PL.

  

Foto: materiały prasowe Telewizja Polsat / AKPA: Mieszko Piętka, Jacek Kurnikowski

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat