2024-04-22

Ralph Kaminski ocenił gwiazdy na parkiecie. Zobacz wideo!

Artysta w ekskluzywnym wywiadzie dla POLSAT.PL o występach w 8. odcinku „Tańca z Gwiazdami”. Ralph Kaminski wyraził swoje zdanie na temat tego, co zobaczył na parkiecie programu. Które tańce należało docenić według uznanego muzyka i dlaczego? Jakie ogólne wrażenia zrobił program na wokaliście? „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w niedzielę od godz. 20:00 w Polsacie.

Bardzo dobre wrażenia
Ralph Kaminski przyglądał się występom gwiazd, które zaprezentowały po dwa tańce w ósmym odcinku show. - Bardzo mi się podobało, bo uwielbiam show-biznes i uwielbiam sobie wchodzić i oglądać, obserwować to z boku - mówił muzyk w rozmowie z POLSAT.PL. - Lubię tak czasami wpaść i zobaczyć jak się inni koledzy i koleżanki męczą - żartował. Po chwili dodał: - Myślę, że przeżywają na pewno bardzo fajne chwile tutaj na parkiecie.

Postawić na odwagę
Czy Ralph Kaminski wyróżniłby szczególnie którąś z par za jej dokonania? - Podobały mi się wszystkie występy. Szczególnie myślę, że te z bliskimi... Każdy był wspaniały i ogromnie podziwiam te osoby bliskie, które zdecydowały się wziąć udział i stanąć na żywo w takim programie, oglądanym tak szeroko. Myślę, że to musi być bardzo stresujące - odpowiedział muzyk.

  

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat