2023-09-27

Ważne słowa o miłości. Wideo z planu serialu „Pierwsza miłość”

Co jest najważniejsze, żeby zbudować i pielęgnować piękną relację z ukochaną osobą? Z jakimi wyzwaniami trzeba się zmierzyć? Aktorzy serialu „Pierwsza miłość” zdradzają, jaki jest ich przepis na udany związek oraz jakie rady mają dla tych, którzy dopiero poszukują szczęścia u boku partnera. Co jeszcze mówią w rozmowie z POLSAT.PL? Oglądaj!

Szczęśliwi państwo młodzi
Ślubne sceny rozgrzały jesienią 2023 roku fanów serialu oraz oczywiście całe Wadlewo. - Wszyscy patrzyli na mnie, a ja na nich. Wszyscy uśmiechnięci - mówi Grażyna Zielińska o atmosferze na planie. Było uroczyście, wzruszająca, ale i zabawnie. - Wszyscy się zastanawiali, jak to będzie z tym całowaniem. Czy to ja mam podskoczyć, czy pan młody ma zgiąć się w kabłąk - żartuje aktorka.

Co jeszcze serialowa Celina mówi w rozmowie z Elżbietą Sawerską? Zobacz wideo!

  

Wiele razem przeszli
Babcię poprowadził do ołtarza Brian, czyli Dominik Rybiałek. - Za nimi wiele zarówno tych szczęśliwych chwil, jak i smutnych, kiedy Celina walczyła o życie - przypomina aktor, tłumacząc ogromne wzruszenie swojego bohatera. Czy prywatnie uważa, że miłość w tak dojrzałym wieku, w jakim są Celina i Roman, jest wolna od zagrożeń? - One zawsze są. Ale myślę, że w pewnym wieku mamy więcej mądrości i łatwiej nam je rozwiązywać - podsumowuje.

Czego Dominik Rybiałek życzy serialowym nowożeńcom? Zobacz wideo!

  

Gotowi na każdy sztorm
Aleksandra Szwed, pytana o zagrożenia w związku, zauważa, że najtrudniejsze sytuacje to te, na które nie można się przygotować. - O sile związku świadczy, jak poradzimy sobie z takim nagłym sztormem - mówi. - Trzeba ze sobą rozmawiać, nawet kiedy to nie jest przyjemne, być wzajemnie otwartym na swoje potrzeby i na to, co dla drugiej osoby jest ważne - zdradza receptę na udaną relację.

Co jeszcze o trudnościach w budowaniu związku mówi aktorka? Zobacz wideo!

  

Nie można zapominać o swoich potrzebach
Podczas rozmowy na planie weselnych scen serialowy Stach, czyli Piotr Miazga, przypomina, że prawdziwa miłość i udany związek nie wymagają poświęceń i porzucenia własnych potrzeb. Trzeba za to być dla siebie nawzajem wsparciem w relacji. Jego bohater często wciela się w rolę powiernika i pocieszyciela. Czego zatem mu życzyć? - Potrzebuje ogłady, cierpliwości i wyrozumiałości, bo tego wszystkiego mu trochę brakuje - twierdzi aktor.

Młodzieńcza, czy dojrzała? Która miłość jest piękniejsza według Piotra Miazgi? Zobacz wideo!

  

Już nie tylko motyle w brzuchu
Zdaniem Rafała Kwietniewskiego młodzieńcza miłość od dojrzałej różni się przede wszystkim ze względu na zmianę systemu wartości, jaka zachodzi w ludziach z wiekiem. - Mogę to powiedzieć z własnego doświadczenia szesnastu lat małżeństwa - podkreśla. - Już nie chodzi o pikanie w serduszku, tylko o coś większego oraz odpowiedzialność za siebie i drugą osobę - dodaje w rozmowie z Elą Sawerską.

A jaka cecha u partnera jest, zdaniem aktora, największym zagrożeniem dla związku? Zobacz wideo!

  

Wymyślona rzeczywistość
Partnerka Bartka w serialu „Pierwsza miłość”, Ewelina, nie jest do końca szczęśliwa w swojej relacji. - Nie do końca widzi to, co sobie wymyśliła i ten związek nie jest taki, jak by chciała - mówi wcielająca się w tę postać Magdalena Górska. Zawiedzione oczekiwania? Według aktorki w prawdziwym życiu to właśnie jest często powodem rozstań. - Jeśli wchodzimy w relację z wyimaginowanym obrazem drugiego człowieka, możemy się rozczarować - podkreśla.

Magdalena Górska zdradza też, co czeka w serialu jej bohaterkę. Zobacz wideo!

  

Czy da się żyć bez drugiej połówki?
- Każdy z nas poszukuje miłości przez całe życie - twierdzi Małgorzata Szeptycka. Aktorka w rozmowie z POLSAT.PL dzieli się historią z życia wziętą. - Spotykam parę, pani prawdopodobnie cierpi na stwardnienie rozsiane, pan ją pielęgnuje, wnosi do wody, smaruje kremem, tuli. Chyba każdy chciałby przeżyć taką miłość - zauważa aktorka.

Czego, według serialowej Krystyny, nie można wybaczyć partnerowi pomimo żywionych do niego uczuć? Zobacz wideo!

  

Najważniejsza rada
Paweł Okoński opowiada Elżbiecie Sawerskiej o losach swojej postaci, składa też życzenia Celinie i Romanowi, ale przede wszystkim, dzieli się przesłaniem i radą dla młodego pokolenia, którą usłyszał od swojej babci. - Szanujcie się. Myślę, że kobieta, która miała za sobą długie życie, urodziła dzieci, przeżyła wojnę, naprawdę wiedziała, o czym mówi. I nie powiedziała „nie okradajcie się”, „kochajcie”, tylko „szanujcie” - podkreśla aktor. - To słowo zawiera w sobie wszystko: miłość, przywiązanie do kogoś, wierność i uczciwość - dodaje.

Co jeszcze mówi Paweł Okoński? Zobacz wideo!

  

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat