2023-09-27

„Pierwsza miłość” - odcinek 3659: Moc ukryta w słabości

Kinga nie odpuszcza kwestii testamentu. Potrzebuje zabezpieczenia przyszłości obu synów. Martwi ją przede wszystkim los najmłodszego z nich. Na spotkaniu z prawnikiem stawiają się Artur oraz Janek, który nie ukrywa, że ta trudna sytuacja zostawiła mocny ślad w jego psychice. Maciek w obawie o swoją przyszłość biegnie do Tomka po pomoc.

Na jaw wychodzi prawda o tym, że to właśnie Ewelina namówiła Melisę na pozew przeciwko Emilce. Kazanowa postanawia odwiedzić poturbowaną kobietę w szpitalu. Ma wyrzuty sumienia po tym jak ją traktowała, gdy ta mieszkała w Wadlewie. Okazuje się, że więcej mieszkańców wsi czuje, że powinni przeprosić ją za swoje zachowanie. Kulas postanawia zrobić zbiórkę pieniędzy na imprezę na cześć Melisy. Stach nie wierzy w sukces tego przedsięwzięcia.

Biały i Anka szczerze rozmawiają na temat tego, co się wydarzyło. Dziewczynie trudno przyjąć do wiadomości tłumaczenia Kamila. Twierdzi, że nie dość się postarał, aby być przy niej w Londynie. Chłopak postanawia skonfrontować się ze złodziejem, przez którego nie zdążył na samolot.

Emilka postanawia wreszcie powiedzieć Bartkowi o wynikach swoich badań. Sytuacja, z początku niejasna, sprawia, że mężczyzna nie wie, jak ma się w niej odnaleźć. Wspólnie ustalają trzymanie prawdy w tajemnicy tak długo jak się da. Okazuje się, że ktoś podsłuchał ich sekret. Czy wszystko wyjdzie na jaw?

 

 

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.