2023-09-25

„Pierwsza miłość” - odcinek 3657: „Wszystko przez ciebie”

Dochodzi do niebezpiecznego wypadku. Dachował samochód i są poszkodowani. Na miejsce zdarzenia przybywa straż pożarna i karetka. Ewelina jest przerażona, do czego doprowadziła jej chorobliwa chęć zemsty na Bartku. Emilka nie może uwierzyć w to co się wydarzyło, zwłaszcza że nie zdążyła jeszcze powiedzieć mu prawdy o wynikach badań.

Anka zaskakuje Białego szybszą wizytą w Polsce. Zamiast się cieszyć, Kamil wydaje się być zakłopotany tą sytuacją. Julitę ciekawi czy przed ślubem wyjawi ukochanej, że pod jej nieobecność całował się z inną dziewczyną. Sytuacja staje się niezręczna.

Dominika nadal udaje Marysię przed Emilem. Stara się jak najlepiej wypaść, żeby później skorzystać z jego pomocy w anulowaniu ciążącego na niej listu gończego. Zauroczony Emil chce dowiedzieć się o ukochanej jak najwięcej. Okazuje się jednak, że ktoś stoi na przeszkodzie ich wspólnego szczęścia i zmusza ją do wyjawienia całej prawdy o sobie.

Laurze przykro, że jej córka nie akceptuje relacji z Adamem. Anka twierdzi, że Biernacki jest dla niej nieodpowiedni i mama popełnia błąd, wierząc w jego przemianę. Dobrze pamięta, jak potraktował Igę, gdy dowiedział się, że jest jej ojcem. Tymczasem mężczyzna stara się nawiązać z nią nić porozumienia i od nowa budować relację.

 

 

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.