2023-09-19

„Pierwsza miłość” - odcinek 3653: Walczyć do końca

Przerażona Melisa próbuje zrozumieć, dlaczego znalazła się w tak beznadziejnej sytuacji. Zamknięta i przywiązana próbuje wezwać pomoc, ale bezskutecznie. Zastanawia się, dlaczego Ewelina jest wobec niej tak okrutna. Próbuje namówić ją do wypuszczenia na wolność. Ta jednak potrzebuje jej, aby raz na zawsze pozbyć się Emilki z Wadlewa.

Leszek jest zaskoczony tym, czego właśnie dowiedział się o Darii. Nie spodziewał się tego, co spotkało ich w parku we Wrocławiu. Postanawia wyjechać.

Iga i Kamil powtarzają materiał na maturę z języka angielskiego. Kamil cieszy się, że mógł tak często liczyć na jej pomoc. Julitę dziwi ich niejasna relacja. Widzi, że spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Co na to Anka? Ich ślub jest już coraz bliżej. Iga i „Biały” dają się ponieść chwili po udanym dniu. Szykują się kłopoty.

Śmiałka nie cieszy ponowna kadencja znienawidzonego wójta. Ten z kolei z radością święci triumfy. Krystyna jest nadal zła na brata, za to jak zachował się wobec niej po weselu. Rozważa też powrót do swojego domu na Mazurach. Uważa, że już wystarczająco nadszarpnęła gościnności Śmiałka w Wadlewie. Sołtys wydaje się mieć inne zdanie w tej kwestii.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.