2023-09-13

„Pierwsza miłość” - odcinek 3649: „Dopiero się poznajemy”

Emil i Dominika wyraźnie mają się ku sobie. Chętnie spędzają razem czas i coraz bardziej do siebie zbliżają. Postanawiają przy tym, że nie będą chwalić się rozkwitającą intymną znajomością i zachowają dyskrecję przed najbliższym otoczeniem. Nadal nie wiedzą jednak o wzajemnych kłamstwach. Wygląda na to, że mają ze sobą więcej wspólnego niż myślą.

Dorota zmartwiła się nagłym pogorszeniem stanu zdrowia Jadwigi. Leszek zwierza się ojcu z poważnych planów, jakie ma wobec wyjątkowej Darii. Ta jednak zaskakuje go, stwierdzając, że nie mogą się już spotykać. Sytuacja jest niejasna. Daria postanawia wyjawić mu niewygodną prawdę o swym życiu.

Niestrudzona Wioletta ponawia próbę zawładnięcia sercem Olka. Wydaje się nie przyjmować do wiadomości jego odtrącenia. Olek nie ma wyjścia i musi dobitnie wytłumaczyć, gdzie jest jej miejsce. Wściekła na tę sytuację Malwina, oferuje swoją pomoc w wykurzeniu niechcianego gościa.

Michał bardzo chce wiedzieć, jak potoczył się wspólny wieczór Kaliny i Oliwki. Drąży temat, sugerując, że sąsiadka miała romans z Oskarem. Sieje intrygę również w sprawie zaginionej Doroty twierdząc, że ta świadomie uciekła od obowiązków rodzicielskich i od samego Artura.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.