2023-09-07

„Pierwsza miłość” - odcinek 3645: Etap przejściowy?

Kinga decyduje się na kupno peruki. Widzi, że nie da się już powstrzymać nasilającego się wypadania włosów po chemioterapii. To dla niej niełatwy i bolesny czas. Ostatecznie decyduje się na zgolenie włosów. Prosi Marysię, żeby osobiście pomogła jej w tej bardzo delikatnej sprawie. Jak na nowy wygląd zareaguje Janek z chłopcami?

Przygnębiony Biernacki, stara się wytłumaczyć Laurze swoje zachowanie względem Igi. Nagła wiadomość o byciu ojcem sprawiła, że nie był sobą i wstyd mu za to jak postępował. Zależy mu, żeby kobieta dała mu drugą szansę. Wenerskiego cieszy zła reputacja Adama. Niechcący wyjawia coś, co wzbudza podejrzenia dotyczące przyjaźni obu mężczyzn. Biernacki postanawia po dwudziestu latach porozmawiać z Pauliną - matką Igi. Co mają sobie do powiedzenia po tak długim czasie?

Nieświadomy swojego zachowania Olek, budzi się z kacem po weselu. Okazuje się, że spędził tę noc z polującą na niego Wiolettą. Kobieta wydaje się nie przejmować faktem, że jest on żonaty i snuje plany przemeblowania mu mieszkania. Bartek ostrzega Olka przed konsekwencjami tej znajomości.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.