2023-09-04

„Pierwsza miłość” - odcinek 3642: Żeby żyło się szczęśliwie

Przebiegły wójt, wykorzystuje wesele Celiny i Romana, aby móc przypomnieć o sobie i swej kandydaturze w nadchodzących wyborach. Ugodzony Śmiałek postanawia interweniować. Okazuje się, że jego rywal ma za złe, iż siostra wybrała właśnie Mariana na obiekt swoich westchnień. Sołtys podejmuje trudną i nieoczekiwaną decyzję polityczną.

Kaśka bardzo przeżywa informacje o chorobie Kingi i deklaruje wszelką potrzebną pomoc. Ciężko mu, zwłaszcza że stracił już w ten sposób bliską osobę. Lucynka zwierza się z błędu, który kosztuje ją teraz kilka tysięcy złotych. Księgowa domaga się jak najszybszego uregulowania strat. Czas ucieka. Kobieta z różnych źródeł stara się zdobyć brakującą kwotę. Swoją pomoc oferuje pewna firma usługowa.

Przeżywający rozłąkę z żoną Olek ponownie spotyka na swojej drodze kuszącą Wiolettę.

Dominika opowiada Marysi o rozstaniu z chłopakiem i kłopotach, jakie ma z tego powodu. Jest spłukana i liczy na pomoc siostry. Marysia stawia jednak sprawę jasno. Nie zamierza po raz kolejny jej pomagać i narażać swojej rodziny na niebezpieczeństwo. Dominika wymyśla więc nowy plan i wprowadza się do Edwarda.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.